Facebook Messenger Arşivlenmiş Mesajlar Nerede?

Facebook Messenger Arşivlenmiş Mesajlar Nerede?

Belki de Facebook Messenger uygulamasının en büyük eksikliklerinden biri olan mesaj arşivleme sisteminde arşivlenen mesajları geri getirmenin yollarından bahsedeceğim. Bir çok Facebook Messenger kullanıcıların merak ettiği bir konu olan ve kimsenin dikkat etmediği konulardan biri haline gelen arşivlenen mesajlar nerede? Facebook Messenger uygulamasında istediğimiz mesajı kolaylıkla bir kaç hamlede arşivleyebilmekteyiz. Peki arşivlenen mesajları geri getirmenin yolu var mıdır? Evet arşivlenmiş olan mesajları geri getirmek için kullanmış olduğunuz aktif bir tarayıcıdan yardım alarak arşivlenen mesajları geri tekrardan gelen kutusuna aktarabilirsiniz. Bunu yapabilmek için bir tane çok sık kullanmış olduğunuz tarayıcıdan yardım almanız yeterli olacaktır, tarayıcıdan facebook.com üzerinden Facebook hesabınıza giriş yapıp mesajlar bölümünden arşivlenen mesajlar kısmında yer alan arşivlenen mesajlar kısmında yer alan arşivlenen mesajınızı geri arşivden çıkartabilirsiniz. Daha sonrasında Facebook Messenger kısmına girerek Facebook Messenger hesabından çıkış yapın veya Facebook Messenger uygulamasını sıfırlayıp tekrardan giriş yaparak arşivlenen mesajları geri getirebilirsiniz. Bu işlem sizlere biraz karışık gelebilir bunun için aşağıdaki adımları takip ederek Facebook Messenger’da arşivlenen mesajları geri getirmek işlemi konusunda biraz daha aydınlanabilirsiniz.

Arşivlenen Mesajları Geri Getirmek

  • Telefonunuzdan ve ya bilgisayarınızdan tarayıcı yardımı ile facebook.com adresine giderek hesabınıza giriş yapınız.
  • Mesaj kutusu kısmından arşivlenen mesajlar bölümünde yer alan mesajlarınızı seçip seçenekler kısmından Arşivden çıkart seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonrasında, Telefonunuzdan Facebook Messenger uygulamasını sıfırlayınız ve tekrardan giriş yapınız.
    • Facebook Messenger uygulamasını sıfırlayabilmek için, telefon ayarları kısmında bulunan uygulamalar seçeneğinden Facebook Messenger uygulamasını bulunuz ve daha sonrasında Verileri Sil seçeneğine dokunarak uygulamayı sıfırlayabilirsiniz.
    • Ya da Messenger uygulamasının üzerine uzun basınız, daha sonrasında üst kısımda yer alan Bilgi işaretine (Kaldır’ın yanındakine) sürükleyiniz. Açılan kısımdan verileri temizle yaparak kendinizi Facebook Messenger’dan çıkış yaptırabilirsiniz.
Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Facebook Messenger Zaman Aşımı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 24 Nisan 2016 — 22:10
Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet