Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Ülke insanları olarak internet fiyatlarının pahalılığı ve kalitesinden şikâyet ediyoruz. Bu şikâyetler sonucunda hep bağlı olduğumuz kurumun müşteri hizmetlerini aramak ile zamanımızı bayağı kaybediyoruz. Aslında çoğu kurumun böyle, bankalar, GSM şirketlerinin, evimizde bulunan beyaz eşya ürünlerinin müşteri hizmetleri derken birçok kurumun müşteri hizmetlerini aradığımızda şu numaraya bas, bunu yapmak istiyorsan oraya bas derken hem faturalarımız kabarıyor hem sinirimiz kabarıyor. Bu tür durumlardan kurtulmanın basit yolları elbet vardır. Örneğin Türk Telekom Müşteri Teknik Destek Hattını aradığınızda karşınızda sekreter dışında gerçek bir insana ulaşmak için ciddi bir çaba sarf etmeniz gerekmektedir. İnternet bağlantınızda sorun olduğunda Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için kullanacağınız kısa yol tuşları sayesinde çabucak bağlanabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığınızda direk bağlanmak için aşağıdaki adımları uygulayınız.

444 1 444 numarasını aradığınızda

Sırasıyla;

 • 1 tuşuna basın
 • 1 tuşuna basın
 • 3 tuşuna basın
 • 1 tuşuna basın
 • 4 tuşuna basın

Bu tuş kombinasyonundan sonra direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

444 0 375 numarasını aradığınızda

Sırasıyla;

 • 3 tuşuna basın
 • 1 tuşuna basın
 • Bağlı olduğunuz ADSL abone numarasını girin

Bu şekilde işlem gerçekleştirdiğiniz zaman direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Eski adıyla Avea, yeni ismiyle de Türk Telekom olan telefon operatörü, Türkiye’de en az kullanıcıya sahip olan şirkettir. En uygun fiyatlı tarifeleri insanlara sunuyor olsa dahi, hizmet kalitesindeki düşüklük sebebiyle, pek tercih edilmemektedir. Bunun en net şekline kavuşmak için ise, sadece müşteri hizmetleri numarası Türk Telekom aramanız bile aklınızda fikir oluşturacaktır. Türk Telekom kullanıcılarının, yaşayacakları sıklıkla olan sorunlarda, müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek çözüm üretmek istemeleri oldukça normaldir. Bu nedenle yapmaları gereken ilk şey; telefonlarından 500 numarasını arayarak, müşteri hizmetlerine ulaşmak olacaktır. Ardından, sizlere sunulan telesekreter konuşmasının ardından, isteklerinize göre değerlendirme yaptıktan sonra, müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

Bu şekilde bağlanmak için, kendinizin Türk Telekom hattına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer değil iseniz, farklı bir telefondan 444 1 500 numaralı telefon numarasını arayarak, aynı şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Elbette ki Türk Telekom’a bağlanmak hem kolay olmayacak hem de ücretsiz olmayacaktır. Operatörünüzün kesintisine göre dakika veya ekstra ücret yansıtılabilir. Bu nedenle, kendi hattınızdan veya farklı bir operatöreden Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası araması yapmadan önce, nasıl bir kesinti olacağını öğrenmeniz gerekecektir. Sizlerde bu şekilde, daha basit bir şekilde ihtiyaçlarınızı giderebilir, kolaylıkla işlemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Her ne kadar müşteri temsilcisi kullanıcıları tatmin etmeyip, kalitesiz olduğu söyleniyor olsa da, bir şekilde yardım almak için en doğru yer olacaktır.

Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Bedava İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 19 Nisan 2017 — 23:56
 1. turk telekom dan ttnet kullanıcısıyız.internet kullanımı sırasında internet yavaşladı diye şikayet bildirdik.baska bir pakete geciş yapıldı ancak sözlü olarak ücreti konusunda bilgi verlmedi fatura 336.00 geldi.tekrar fatura yüksek gelbunun sebebi neden dendi hızlı internet tarifesine geçiş yapıldı.tarifenizi tarife değiştirebilirsiniz dendi.tarife değişince taahhüt bozulur ceza ödersiniz diye uyar yapılmadı.müşteri hizmetlerinden tarife değişikliği yapınca bu kez fatura 790,00 geldi. bu ne biçim bir sistem müşteriye aydınltıcı bilgi verilmiyo faturalar uçuk rakamlar geliyo.nasıl hakkımızı arayalım susup sineyemi çekelim.tüketici hakem.heyetine çalışanlarınızı ve türk telekomu şikayet edicem.kaç kez arandı.çözüm üretilmiyor.

  1. Btkya şikayetde bulunun alınan fazla miktarı size geri iade yapıyorlar sorununuzun sorumlusu türk telekomdur diye de belirtin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet