Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2016 Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Benim için çok farklı olan Turkcell, ülkemizin en gelişmiş operatörlerinden biri. Teknolojiyi en yakından takip eden ve çekim gücü ile oldukça popüler olan Turkcell bilindiği gibi diğer operatörlere göre biraz paketler pahalı. Lakin müşterisini kesinlikle yarı yolda bırakan bir operatör olmayıp sürekli müşterileri için yeni kampanyalar üretme olup geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu Bip Uygulaması sayesinde bir çok müşterisine ücretsiz 1 GB’lık paket vermekte. Bip uygulamasını indiren bütün herkese her gün 06:00 ile 18:00 arası haftalık 1GB’lık hediye internet vermekte. Ve ayrıca uygulamayı sürekli kullanan kullanıcıları da çeşitli sürprizler beklemekte. Her neyse konuyu çok uzatmadan sizlere 2016 yılında Turkcell müşteri hizmetlerine nasıl direk olarak bağlanacağız konusunda biraz bilgi vereyim. Öncelikle Turkcell’li değilseniz ve yine de Turkcell ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki link üzerinden Turkcell’e mail atabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/yardim/hizmet-kanallarimiz/musteri-hizmetleri/turkcell-hizmet

Turkcell sosyal medyayı oldukça çok hakim bir şekilde kullanmakta, Turkcell ile dilerseniz Twitter ve Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

2016 Turkcell Direk Bağlanma

Faturasız HATLAR için; 532 numarayı çevirerek 1 tuşuna basınız ve ardından 0 tuşuna basınız.

Faturalı HATLAR için; Eğer hattınız faturalı ise 532 numarayı çevirerek 2 tuşuna basınız ve ardından yine 2 tuşuna basınız.

Sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Turkcell’e Direk Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak sanılandan daha kolay hale gelmiş bulunmaktadır. Turkcelliler cep telefonlarından 532 kodunu tuşlayarak yalnızca 3 rakamla Turkcell’e ulaşabilir.

Diğer operatörlerden Turkcell’e ulaşmak için ise 0532 532 0000 numarasını tuşlamak yeterlidir. Bu nuamra ile Turkcell müşteri Hizmetlerine kolaylıkla bağlanılabilir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine bağlanan Turkcell aboneleri, Otomatik fatura ödeme talimatı, gizli numara açma, kapatma işlemleri, GSM numaralarının son dört rakamını değiştirme, bakiye sorgulamai fatura detayları gibi birçok işlem hakkında bilgi alabilir ve değişiklik yaptırabilir.

Turkcell üyesi olmayan kullanıcılar ise Müşteri hizmetlerini arayarak Avantajlı Turkcell paket ve kampanyaları hakkında bilgi edinebilirler. Turkcell’e geçmek isteyen, başka operatörlere ait GSM numaraları gerekli adım ve işlemleri Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirler.

Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 26 Mart 2017 — 22:06
Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet