Turkcell Yurt Dışından Nasıl Aranır?

Turkcell Müşteri Hizmetlerini yurt dışında iken aramak zorunda kalan Turkcell Platinum üyeleri, Platinum aracılığı ile yurt dışında barınırken +90 532 7571 532 GSM numarası sayesinde, alanında yetkin ve özel müşteri temsilcilerinden herhangi bir ücret ödemeden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verilen hizmet yalnızca 532 757 1 532 GSM numarası için geçerli olmaktadır. Bu Müşteri Hizmet Servisi numarası dışında kalan diğer Müşteri Hizmetleri numaraları Türkiye sınırları dışından arandığı takdirde (532, 0090 532 32 00 00) bu aramalar standart ücretlendirme şekli ile ücretlendirilir. Hattınızın yurtdışında açtırmak ve sizlerde kullanmak istiyorsanız hemen Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak buradan yapmak istediğiniz işlemleri yetkili kişi ile birlikte yapabilirsiniz. Ayrıca turkcell.com.tr adresine giderek kendiniz de bu kısımdan yurt dışı aramalarını aktif hale getirebilir ve sizlerde yurtdışı aramalarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ve yine Türkcell Hesabım uygulamasını Google Play & App Store mağazalarından ücretsiz olarak telefonlarınıza indirip yapmak istediğiniz bütün ayarları buradan kendiniz tek başına yapabilir ve hattınız yurtdışı aramalarına açabilir ve kullanabilirsiniz.

Hattınız da şayet yurtdışı için özel bir paket yok ise yani yurtdışı ile görüşmeleriniz mevcut TL veya faturanıza yansıyacaktır.

Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 30 Ocak 2017 — 17:38

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet