Ziraat Bankası Mobil Uygulamasını İndirmek

Ziraat Bankası Mobil uygulamasını telefonunuz Android ise Google Play Store’den ya da İOS Apple ise Apple Store’den indirebilirsiniz. Bu uygulama benim ne işime yarar derseniz ki demeyin çok işe yarıyor genellikle üşengeç insanlar için iyi oluyor ne kadar param kalmış ne kadar kullanma limitim var ne kadar borcum var en son nerden para çektim ne kadar para yattı gibi soruların cevabını bu uygulamanın içerisinde fazlasıyla bulabilirsiniz tavsiye ederim.

Uygulamayı indirdiniz açtıktan sonra sizden Müşteri Numarası ve şifre isteyecektir. Müşteri Numarası yerine TC kimlik numaranızı yazıp şifre yerine 5 haneli şifrenizi giriniz şifreniz yok ise vereceğim siteden http://www.ziraat.com.tr/tr/index.html adresine giderek buradan yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Ziraat mobil şifresi alabilmek için sizlerde Ziraat Bankasının resmi internet adresine giderek sağ üst köşeden online başvuru alanına tıklayıp yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Mobilden hesap bilgilerinizi takip etmek ve herhangi bir faturanızı daha rahat bir şekilde ödemek istiyorsanız sizlerde bu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Wi-Fi Nasıl Sıfırlanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 26 Mart 2017 — 17:23

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet