2016 Avea Bedava İnternet

2016-avea-bedava-internet1

Teknolojinin gelişmesiyle beraberinde artık bir çok insan internet ihtiyaçlarını bilgisayar yerine telefondan gideriyor, internetten bir şeye bakmak istese hemen bilgisayarı açmak yerine saniyeler içerisinde telefonunun tuş kilidi açarak telefonundan hemen dilediği bilgiye ulaşabiliyor.

4.5G Avea Bedava İnternet

 

2016 Güncel Avea Bedava İnternet Paketleri Mart
  • Yeni gelen Avea’lı kullanıcılar için geçerli olan DENEME paketinden toplamda 500MB bedava internet kazanabilirsiniz. DENEME yazıp 5555’e gönderen yeni gelen ya da daha önceden bu paketi yapmamış olan kişiler bu paketten ücretsiz olarak 500MB bedava internet, 500DK konuşma ve 500SMS hakkı kazanmaktadır. 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan bir an önce sizlerde faydalanmanız lazım.
  • Eğer daha önceden hiç internet paketi kullanmadıysanız ve ilk defa bu paketi yapacaksanız avea bedava internet paketinden yararlanmak için 1GB yazıp 5555’e gönderin. Ve 1GB bedava internet kazanın.
  • abone 100mb yazıp 9495‘e mesaj göndererek günlük 100MB kazanabilirsiniz.
Reklamlar
Updated: 24 Nisan 2016 — 22:06
  1. Bu ve benzeri kampanyalar kısa süreliğine avea da bulunmakta ve bizler sizler için bu kampanyaları ve cazip tarifeleri sitemizden yayınlamaktayız bizleri ziyaret ettiğiniz süreler içerisin de sürekli olarak yeni bir kampanya ile karşılaşabilirsiniz. Sizlere sunacağımız bir diğer seçeneğe hazır iseniz başlıyoruz bu paketimiz konuşmayı çok seven arkadaşlar için tam bir ilaç niteliğin de olmaktadır. Sizlerde avea bedava internet kazanmak istiyorsanız ve daha önceleri test edilip de sizlere sunduğumuz paketlerden bu konuşturan paket ile dakika derdiniz neredeyse hiç olmayacaktır. MILYON yazdıktan sonra mesaj kısmından gönderebileceğiniz bir ücretsiz kısa mesaj ile 3527’ye ulaşan mesaj ile kısa süreler içerisin de hattınıza tam olarak 2000dakika konuşma hakkı yüklenmektedir. ve tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz bu hakkınız bir seferlik olarak sunulmakta ve bir ay içerisin de tüketmeniz gerekmektedir aksi halde diğer bir ay kullanım hakkınız olmayacaktır. Avea bedava internet; Diğer bir başlamadan önce bu paketleri iptal yazarak aynı numaralar üzerinden sonlandırabilir ve devam etmesini engelleyerek başak bir kullanım bedeli ödemeden bedava olarak kullanmış olursun diğer bir ay için tekrara ziyaret ettiğiniz de sitemizden farklı bir bedava internet kampanyasını bulabileceksiniz.

  2. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasın da olan ve olmazsa olmazlarından internet için sizlere özel bedava internet kampanyalarını araştırdık ve derleyerek sizlere sunuyoruz. Türk Telekom şirketinin yeni gelişim atağı ile fiber altyapısın da gösterdiği başarılar kendini yenilemesiyle iyice net çizgiler halin de görülebilmesini sağlamaktadır. Evlerimiz de yüksek hızlı internet artık birçok ilimiz de merkezler de kullanılmaya başlandı. Peki, nasıl bedava internet sahibi oluruz sizler için açıklamaya çalışacağız. İlk olarak Avea ile Türk Telekom’un birleştiğini sizlere söylemekte fayda görüyoruz. Şimdi bedava internet için öncelikle bir avealı olmamız şart ve sahip olabileceğiniz config ayarları ile bunu kolaylıkla yaparak bir aylık sınırsız internetiniz kullanabilir durum da olmaktadır. Bu ayarlar kolaylıkla yapılabildiği gibi sadece Avea hattınızın üzerinden gönderilen pingle ile geçerlilik kazanacaktır diğer operatörlerin pingleri fayda sağlamamaktadır. Kampanyalara baktığımız da Türk Telekom ücretsiz olarak kullanabileceğimiz belirli zamanlar için bizlere avantajlı paketler sunmaktadır. Yeni fiber dönemi ile birlikte kampanyalar arasın da gözümüze çarpan en cazip tarifelerin başın da gelen dev fırsat kampanyası ilk 6 ay ücretsiz olmak üzere Türk Telekom müşterilerine sunulmaktadır. Kampanya kapsamın da ev de internet ve ev telefonu abonelerine özel olarak ilk 6 ay bedava olarak kullanabilecekleri 1gb mobil internet ve 500dk her yöne faturalarına yansımadan 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilmektedirler. Katılım için SMS olarak DEVFIRSAT yazarak 5555’e kısa mesaj atmaları yeterli olacaktır. Kampanya için taahhütlü olarak 6 ay bitiminden itibaren yararlanmak için aylık ücretlendirme 15tl olmaktadır. Bu arada avea bedava internet ve 2016 avea bedava internet paketleri için bizleri takip etmeyi unutmayın. Taahhütlü olmadan kullanmak isteyen aboneler için ise ücretlendirme 30tl üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Mobil için tanımlanan konuşma süreleri özel servisleri ve yurt dışı aramaları kapsamamak da ve yarışma gibi özel aramaları da içermemektedir. Sadece yurt için de her yöne kullanabileceğiniz aylık 500dk görüşme süresi tanımlanmaktadır. Kullanılacak olan aylık internet verileri ise 1gb kullanımını aştıktan sonra normal tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir. Kalan haklarınız için devretme özelliği bulunmamaktadır ve ilk ay bitimin de diğer ay için hattınıza tekrar 1gb olmak üzere internet hakkı tanınmaktadır. Türk Telekom müşterilerine özel olarak hat taşımı yaparak ta bu özellikler de ki bedava internet ve telefon görüşme hakkına sahip olabilirsiniz. Bunlar için detaylı bilgileri diğer yazılarımızda da bulmanız mümkündür ve yine güncel bedava internet fırsatları için bizi ziyaret etmeye devam edebilirsiniz. Müthiş kampanyaları ve harika fırsatları kaçırmamak için gözünüz biz de olsun.

  3. Avea operatörüne ait kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız bizleri mutlaka takip etmeyi unutmayınız, sizlerde eğer Avea operatörünü kullanıyorsanız ve bedava internet kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk işlem bizleri takip etmek olacaktır. 2016 Yılında bildiğiniz üzerine Avea operatörü TTNET, Türk Telekom gibi büyük kuruluşlar ile birleşti. Bu kuruluşların ardından Avea operatörü her geçen gün daha fala büyümeye başladı, eğer sizlerde Avea operatörün sunmuş olduğu bu bedava internet kampanyasından bir an önce yararlanmak istiyorsanız ilk olarak HEDİYE 2 GUN yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet