3G Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

3G Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?
3G Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Günümüzde bir çok kişi tarafından kullanılmakta olan 3G sistemini maalesef gelişen teknoloji geride bıraktı diyebilirim, 2016 Nisan ayından itibaren ülkemizde 4G sisteminin geçerli olmasının ardından bir çok kişi artık 4G ve 4.5G sistemlerini kullanmaya başladılar. Bugün sizlere 2016 senesinde merak edilen konulardan biri olan ve halen bir çok kullanıcısı olan 3G sistemine ait olan 3G görüntülü konuşma nasıl yapılır hakkında bilgiler vereceğim. İstediğiniz yerden hemen görüntülü konuşma yapabilmek için ilk öncelikle internet bağlantısına ihtiyacınız vardır, bunun için hattınızın hücresel verilerini aktif etmeniz yeterli olacaktır. Eğer hattınızın 3G ayarları ve hücresel veriniz açıksa hemen sizlerde 3G üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Görüntülü konuşma yapabilmek için bir diğer önemli hususlardan biri olan telefonlarında görüntülü konuşma özelliğine sahip olması gerekmektedir, eğer kullanmış olduğunuz telefon 3G ise bu görüntülü konuşmayı sizlerde yapabilirsiniz lakin karşı tarafın 3G desteklemesi yok ise maalesef 3G sisteminden yani 3G görüntülü konuşmadan maalesef yararlanamazsınız. 3G sisteminden sadece 3G destekli cihazlar yapabilmektedir. Lakin zevksiz sitesinde çözümler bitmiyor, sizlere farklı çözümler üretiyoruz. Bildiğiniz üzerine bir ara çok popüler olan Facebook sitesi şuan çok popüler değil onun yerine Facebook Messenger uygulaması daha popüler bir hale gelmiş durumdadır, eğer sizlerde halen görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız hemen Facebook Messenger uygulamasını telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Facebook Messenger uygulamasını telefonunuza indirip kurunuz ve ardından eğer daha önceden bir Facebook hesabınız yok ise sadece Facebook Messenger için numaranız ile kayıt olunuz ve ardından görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişiye rehberinizden çağrı gönderebilirsiniz. Facebook Messenger üzerinden görüntülü konuşma yapabilmek için, karşı tarafından Facebook Messenger uygulamasını kullanması gerekmektedir. Eğer karşı taraf Facebook Messenger uygulamasını kullanmıyor ise maalesef görüntülü konuşma yapamazsınız.

Telefonda konuşurken, normal bir çağrı üzerinden görüntülü konuşma isteği yollayabilmek için ilk olarak kiminle görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız onu arayınız daha sonrasında görüntülü konuşma sistemini destekleyen cihazlarınız var ise çağrı ekranında bulunan kamera işaretine dokunarak 3G sistemi üzerinden hızlı bir şekilde görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan