3G Görüntülü Konuşma Programı

3G Görüntülü Konuşma Programı
3G Görüntülü Konuşma Programı

3G sayesinde artık hayatımız daha kolay, istediğimiz yerden istediğimiz şekilde görüntülü konuşma yapmamızda bizlere yardımcı olan 3G sistemini kullanabilmek için maalesef ki görüntülü konuşma programlarına ihtiyaçlar duymaktayız. Son zamanlarda merakla beklenen 3G sistemlerinden biri olan görüntülü konuşma özelliğini sizlerde telefonlarınıza indireceğiniz bir uygulama sayesinde görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzerine Facebook ilk zamanlar çok popüler bir uygulama iken 2016 senesinde bu popülerliğini paylaşmış olduğu Facebook Messenger uygulamasına bırakmış durumdadır. Sizlerde 3G görüntülü konuşma programlarından biri olan Facebook Messenger uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden istediğiniz şekilde görüntülü konuşma yapabilirsiniz. İnternet paketlerimizin bir numaralı dostu olan Facebook Messenger uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirerek hemen görüntülü konuşma yapabilirsiniz lakin Facebook Messenger uygulamasını kullanabilmek için öncelik olarak bir Facebook hesabınızın olması gerekmektedir eğer Facebook hesabınız yok ise Facebook Messenger uygulamasını kullanabilmek için telefon numaranız ile kayıt olup yeni bir profil oluşturabilir ve hemen görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Sizlere 3G görüntülü konuşma programı olan Facebook Messenger uygulaması hakkında biraz bilgi vermek isterim.

Facebook Messenger Nedir?

Facebook tarafından sürekli geliştirilmekte olan ve bir çok özelliğe sahip olan Facebook Messenger ile, rehberimizde ve Facebook hesabımızda kayıtlı olan arkadaşlarımız ile kolaylıkla mesajlaşabilir, çağrı gönderebilir ve görüntülü konuşma yapabiliriz.

Facebook Messenger Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Ücretsiz olarak App Store ve ya Google Play gibi büyük mağazalardan telefonlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz bunun haricinde internette kısa bir araştırma yaparak Facebook Messenger uygulamasına ait olan APK sürümünü de bulabilir ve indirip kurulumu yaparak kullanıma başlayabilirsiniz?

Facebook Hesabım Yok Yinede Kullanabilir Miyim?

Eğer Facebook hesabınız yok ise yine de kullanabilirsiniz, kullanım için sadece telefon numaranızın olması yeterli olacaktır. Rehberiniz senkronizasyon edilecektir ve otomatik olarak rehberinizde bulunan ve Facebook Messenger kullanan kişiler arasında görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan