Adı Mutluluk Dizisi Eren Kimdir?

Adı Mutluluk Dizisi Eren Kimdir?
Adı Mutluluk Dizisi Eren Kimdir?

Adı Mutluluk Dizisi

Fox tv’nin yeni sezonun en çok merak edilen diziler arasında ilk sırada bulunan Adı Mutluluk dizisi çekimleri yapıldı ve artık izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümünde çok izlenen dizide, dizi oyuncuları izleyicileri tarafından merak ediliyor.
Dizinin ana konusunda ise Batu ve Kumsal adlı iki gencin hikayeleri ele alınmaktadır. Adı Mutluluk dizisinde yakışıklı olması ile dikkatlerini üstüne çeken başarılı oyuncu Eren karakterini canlandıran kimdir sizler için yazımızda.

Adı Mutluluk Dizisi Eren Kimdir ?

İstanbul Kadıköy doğumlu başarılı ve yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu, 1986 doğumlu olup 29 yaşındadır. Dizilerde başarılı olduğu gibi, manken olduğuda biliniyior. Okul hayatı ise Turizm ve ve Otelcilik geçmiştir. Fakat okul hayatında memnun olmadığı için mankenlik ve modaya geçerek ilerlemiştir.
Modacı ve mankenlikte başarısı ile tanılan Eren Mengiroğlu oyunculuk hayatında ise ilk dizisi olan Adı Mutluluk ile başlamıştır. Eren karakteriyle başladığı oyunculuk hayatında başarılı olmaktadır.

Adı mutluluk dizisinde rol alan ve Eren karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu son günlerde çok merak edilen konular arasındadır. Herkesin aklında adı mutluluk dizisi eren kimdir? sorusu yer almaktadır. 1986 yılında İstanbul’ da doğmuş olan Ceyhun Mengiroğlu hem manken hem de dizi oyuncusudur. Turizm ve Otelcilik eğitimi alan Ceyhun Mengiroğlu otel işletmeciliği yaparak kariyerine devam etmiştir. Modelliğe ve oyunculuğa karşı çok ilgi duymasından dolayı bu konularda kendisini geliştirmeye karar vermiştir. Dikkat çekici bir fiziğe sahip olması sayesinde kısa süre içinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Ayrıca son olarak rol aldığı dizide tüm izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Dizide eren karakterini canlandıran seksi ve yakışıklı oyuncu performansı ile de uzun yıllar sektörde kendisine iyi bir konum elde edeceğini vaat etmektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Seçil - 23 Temmuz 2015 - 19:32

Severek takip ettiğim bir dizi en sevdiğim dizilerden biri diyebilirim.Ceyhun Mengiroğlu ise oldukça başarılı bir oyuncu diziye çok uyumlu.