Android Biri Aradığında Flash(Flaş) Yanıp Sönsün

Android Biri Aradığında Flash(Flaş) Yanıp Sönsün
Android Biri Aradığında Flash(Flaş) Yanıp Sönsün

Son zamanlarda ne kadar havalı bir görüntüsü olan bir olaydan bahsedeceğim. Bilmiyorum ben nedense bu tür olayları hep havalı bulmuşumdur, biri sizi aradığında ya da telefonunuza mesaj geldiğinde telefonunuzun arka kısmında bulunan Flash yanıp sönüyordu, peki bu özellik ilk önce İphohone kullanıcılarına sunulmuşken kısa bir zamanda da en son çıkan LG, Samsung S2 – S3- S4 – S5 – S6 gibi telefon modellerinde de yer almaya başladı. Bu uygulama sayesinde gelen çağrıları ve ya mesajları kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Peki herhangi bir Android telefona bu uygulamayı nasıl kurabilirsiniz, işte bunun çözümünü sizinle hem videoları hemde yazılı bir şekilde anlatacağız.

Telefon Çalınca Flash Yansın

MegaWave Software tarafından üretilmiş olan bu uygulama sayesinde artık telefonunuz çalınca Flash yanacaktır, yani gelen aramalar da ve mesajlarda Flash yanıp sönecektir. Bunun için yapmanız gerekenler, Google Play Marketine giderek sağ üst köşede bulunan arama kutusuna Flash Alerts 2 kelimesini aratmak. Bu kelimeyi aratınca ilk çıkan uygulamayı telefona kurunuz, ardından aşağıdaki kurulum videosunu izleyiniz.

Telefon Çalınca Flash Yanması Android

Sizde daha farklılık yaratmak istiyorsanız, ortamlarda daha farklı gözükmek istiyorsanız mutlaka bu uygulamayı denemelisiniz. Uygulama kurulum ve kullanımı hakkında detaylı bilgileri bu videodan bulabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan