Android Ekran Videosunu Nasıl Alabilirim?

Android Ekran Videosunu Nasıl Alabilirim?
Android Ekran Videosunu Nasıl Alabilirim?

Android işletim sistemi kullanan kişierin en çok istedikleri şeylerden birisi ekran videosu almak. Oynanan oyunların veya herhangi bir izlenen yayının kaydını almak istiyorsanız bu yazımızı dikkatle okuyunuz. Android ekran kaydı nasıl alınır? sorusuna karşın sizlere en iyi Android ekran kaydı uygulaması olan DU Recorder‘i tanıtacağım.

Android ekran kaydedici olan DU Recorder, yüksek kalitede ücretsiz ekran kayıt imkanı tanıyan uygulamadır. Bu uygulama ile ekran resmi alma, video düzenleme, video kayıt etme, ekran kayıt etme gibi özellikleri root etmeden kullanabilirsiniz. Çoğu android telefon modeli ekran kayıdı için root şartı sunuyor fakat bu uygulamada böyle bir koşul yok. Uygulama tamamen ücretsiz sunuluyor ve kesinlikle kullanıcıyı rahatsız eden reklam gösterimleri bulunmuyor. Full Hd kayıt edebilme özelliği de olan uygulamanın 20’den fazla dil seçeneği de mevcut.  Genel olarak DU Recorder uygulamasının özelliklerine bakalım.

  1. Ekran kayıt etme ; Bu özellik ile yüksek çözünürlükte videoları kayıt imkanı, ön kameranın aktif edilebilmesi, dış sesleri kayıt edebilme, ekran kaydını durdurmak için telefonu sarsma özelliği, wifi ile bağlantı kurarak videoları anlık pcye indirme gibi imkanlar sunuluyor.
  2. Video düzenleme ; Bu özellikte ise videoları kırpma, videoları bölme, birden fazla videoyu tek bir video haline getirme, video arka planlarına müzik ekleme, videoların seslerini ayarlama gibi imkanlar veriliyor.
  3. Ekran görüntüsü ; Bu özellikte tek tıkla ekran görüntüsü alma, resim birleştirme, resim bulanıklaştırma ve resim kırpma gibi seçenekler mevcut.

Uygulama linki ; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duapps.recorder&hl=tr

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan