Android Oyun Nasıl İndirilir?

Android Oyun Nasıl İndirilir?
Android Oyun Nasıl İndirilir?

Android cihazlarda oyun indirmek hemen hemen herkesin yapabildiği bir eylemdir. Okuma yazması olmadan oyun e birçok yumurcakla karşılaşmamıza bakılırsa yeni nesi ciddi anlamda hızlılar. Andorid cihazlardan oyun indirmek için telefonunuzdan Google Play Store veyahut cihazınızın market uygulamasına girin. Kategoriler kısmına gelerek oyunlar alanına tıklayın. Açılan oyunlar sayfasından kategorileri sıralayarak istediğiniz türden bir oyun seçin.
Seçtiğiniz oyunun üzerine tıklayarak indirme panelinin açılmasını sağlayın. Açılan indirme panelinde karşınıza çıkacak Yükle butonuna basarak telefonunuza uygulamayı indirme işlemini başlatın. Oyun indirilmeye başladığında yalnızca birkaç dakikanın ardından indirme işlemi tamamlanmış olacaktır. İndirilen her oyun telefonunuzda bir kısa yol oluşturur. Buna ek olarak internet bağlantına sahip olmadan oyunun ara yüzünün telefonunuza kurulamaz.

Telefonlarınıza güvenli bir şekilde oyun indirebilmek için android kullanıcılar Google Play’e iOS kullanıcılar ise Apple Store marketlerini tercih etmek daha mantıklı gözükmektedir. Internet üzerinden telefonlarınıza indireceğiniz herhangi bir uygulama indirmeden önce uygulamanın kaç kişi tarafından indirildiğini ve uygulamaya gelen yorumları okumanın sizlerin güvenlik açısından oldukça faydalı olacaktır ve ailenize telefonlarınıza APK olarak uygulama indirmek maalesef ki tavsiye edilmemektedir.

Şayet telefonlarınıza APK olarak indireceğiniz bir uygulama varsa ve bu uygulama Google Play üzerinde bulunmuyorsa mutlaka herkesin kullanmış olduğu bir APK sürümünü indirmeye dikkat ediniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan