Android Şarkı Nasıl İndirilir?

Android Şarkı Nasıl İndirilir?
Android Şarkı Nasıl İndirilir?

Android cihazlarda şarkı indirebilmek için birçok market uygulaması yapılmıştır. Fazla gelişmiş olmasa bile genel olarak iş görür bu uygulamaların çoğu. Şahsen bir çok uygulama şarkı repertuarı konusunda zayıf kalmaktadır.
Google Play Store uygulamalarından hayır göremeyen çoğu kullanıcı benim gibi YouTube ve YouTube Mp3 Dönüştürücü ikilisini kullanarak istediği her şarkıyı zorlanmadan indirebilir. Telif hakkı engeli konmayan her şarkıyı bu yolla indirebilirsiniz. Telif hakkı olan şarkının Lyrics videosunun linkini kullanarak indirme yaparak olumlu sonuç almanız muhtemel.  Tek yapmanız gereken YouTube’dan indirmek istediğiniz şarkının linkini kopyalayarak YouTube Mp3 Dönüştürücü sitesinde ki link kısmına yapıştırmaktır. Ardından dönüştür seçeneğine basarak şarkıyı Mp3’e dönüştürün. Download seçeneğine asarak şarkıyı android telefon veyahut tabletinize indirebilirsiniz.

Genel olarak her Android kullanıcısı telefonlarını herhangi bir uygulama indirmeden kullanmış olduğu internet tarayıcısı üzerinden telefonlarına MP3 indirme işlemini tamamlamaktadır. Sizlerde YouTube üzerinden hoşunuza giden bir şarkı indirmek istiyorsanız, ilk etapta o şarkının ismini kopyalayıp ve ardından internette bulunan MP3 dönüştürücü şarkı sayfalarına gidip buradan dönüştürme işlemini çok rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Internet üzerinde indireceğini da herhangi bir şarkı default olarak yani varsayılan olarak telefonunu tam downland klasöründe yer almaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan