Android WhatsApp Nasıl İndirilir?

Android WhatsApp Nasıl İndirilir?
Android WhatsApp Nasıl İndirilir?

Android özelliklerine sahip olan her telefon, çağımızın yeni mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ı taşıyacak kapasitededir. Elbette kapladığı alan neticesinde her telefona indirilemez. Alan konusundan sıkıntı çekmeyen kullanıcılar, Google Play Store yani market uygulamasına girer. Telefonunuzun market uygulaması başka ise işlem farkı olmaz. Bu sebeple aynı şekilde marketinize girerek aşağıda ki adımları izleyiniz.

Market uygulaması açılınca arama kısmına Whatsapp yazarak aratınız. Arama sonuçlarında muhtemelen en üstte çıkacak uygulamayı seçerek yükleme paneline girin. Yükleme paneli açıldığı an Yükle butonuna basarak telefonunuza indirme işlemine start vermiş olursunuz. Uygulama kendiliğinden indirilmeye başlar.  İndirme işlemi sonlandığında WhatsApp telefonunuza otomatik olarak kısayol oluşturur. Kısayola tıklayarak Whatsapp uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

Son Sürüm WhatsApp İndirmek İçin Ne Yapmalıyım?

Son sürüm Whatsapp uygulamasını kullanmanız sizler için vazgeçilmez bir çözüm olacaktır, son sürüm WhatsApp kullanmak sizlerin mesajlarınızın daha güvende olmasını sağlayacaktır. Bunun için her Android kullanıcısının son sürüm Whatsapp kullanılması önerilmektedir, bir süredir kullanmış olduğunuz Whatsapp uygulamasında mesajlarınız gitmiyor ise bundan da kaynaklanabilir. Peki son sürüm Whatsapp indirmek için ne yapmalıyım?

Genellikle bir çok kişi WhatsApp güncellemek için Google play veya app storeyi tercih etmektedir bundan dolayı sizlerde bu marketlere giderek buradan uygulamayı güncelleyebilirsiniz bunun haricinde whatsapp.com/android kısmından WhatsApp’a ait olan son sürüm güncellemesini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp’ın resmi sitesinden apk olarak indireceğiniz sürüm Google Play üzerinden yayınlanmış olan sürüme göre daha iyidir, apk olarak yayınlanan sürümler son sürüm olarak varsayılmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan