Asus Zenfone Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Asus Zenfone Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Asus Zenfone Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Masaüstü bilgisayardan göstermiş olduğu performansları hiç bir eksiklik olmadan direk mobil sektörüne de yansıtan Asus geçtiğimiz aylarda çok konuşulan bir çok modelini yayınlamış durumdadır. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan ve bir çok kişinin bir numaralı tercihi olan Asus hakkında bugün Asus ZenFone cihazlarında nasıl ekran görüntüsü alınacağı konusunda bilgiler vereceğim. 2016 yılında bir çok kişi not almak yerine direk olarak ekran görüntüsü çekerek ya da kamerayı kullanarak kolaylıkla notunu almış oluyor. Zenfone telefonları diğer telefonlara göre oldukça gelişmiş ve hızlı kullanışlı telefonlardan biridir. Bir çok kişi tarafından tercih edilmese de, yine bir çok kişinin severek kullandığı telefonlardan biri olan Asus ZenFone telefonlarında ekran görüntüsü almanın bir çok yöntemi vardır eğer sizlerde bir Zenfone cihazına sahipseniz direk olarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ekran görüntüsü alarak, kalıcı olarak bu görüntüleri saklaysbilirsiniz, bir çok kişinin işini kolaylaştıran ekran görüntülerini Asus ZenFone cihazlarında üç farklı şekilde alabilirsiniz. Bunlardan en çok kullanılanı ise sağ alt köşede bulunan pencereler seçeneğine uzun basarak alınan ekran görüntüsüdür.

Ekran Görüntüsü Almak

  • Birinci yöntemlerden biri olan sağ alt köşedeki pencereler seçeneğine uzun dokunarak kolaylıkla ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ekran görüntüsü aldıktan sonra almış olduğunuz ekran görüntüsünü galeri kısmından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Bir diğer yöntem ise ses kısma ile güç butonunu kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz
  • Bir diğer yöntem ise bildirimler çubuğunda yer alan ekran görüntüsü seçeneğine bir kere dokunarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Almış olduğunuz ekran görüntüleri telefonunuzun galeri kısmından kolaylıkla görebilirsiniz. Ekran görüntüleri hayatınızın her noktasında sizlere yardımcı olacaktır, bunun için bol bol ekran görüntüsü almayı ve bizleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan