Avea Bal Nasıl Yapılır?

Avea Bal Nasıl Yapılır?
Avea Bal Nasıl Yapılır?

Avea kullanıcıları oluşturulmuş Bal paketleri birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve oldukça indirim oluşturulması bakımından önemle takip edilmektedir. Yüklenilen liralar ile direk konuşmak kullanıcılara biraz pahalıya mal olabilir, Bal paketleri içerisinde yer alan konuşma ve SMS paketleri ile oldukça uygun ve indirimli olabilmektedir.

Kullanıcılara kendilerine uygun BAL paketleri seçebilmeleri konusunda öncelikle paket tanıtımlarını gerçekleştireceğiz. 20 TL fiyata yapılan Bal paketinde 250 dakika konuşma, 250 adet SMS ve 250 MB internet, 30 TL fiyata yapılan Bal paketinde ise 500 dakika konuşma, 500 adet SMS ve 500 MB internet kullanımları bulunmaktadır. Paketlerden yararlanmak isteyenler, istedikleri paketin kodu olan 250 ya da 500’ün başına BAL ekleyerek 2070’e ücretsiz bir şekilde mesaj göndererek faydalanabilirler.

Avea operatörünün de bal paketleri haricinde diğer paketleri göz atmak için sizlerle Google Play ve Apple Store üzerinden telefonlarınıza indireceğiniz Türk Telekom online işlemler uygulaması ile kolay ve diğer paketleri ulaşabilirsiniz bu paketleri detaylı incelemeniz durumunda size en uygun paketi seçebilir ve paketlerin limitlerini sırayla öğrenebilirsiniz. Her gün daha fazla yeni paket çıkarmakta olan operatörlerden Türk Telekom operatörünün sunmuş olduğu online işlemler uygulaması ile daha fazla kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan