Avea Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Avea Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?
Avea Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Faturalı hatta sahip Avea ya da Türk Telekom kullanıcıları güncel fatura borç bilgilerini ay sonunda kolayca öğrenebilir, ay sonunda paketinizde kalan dakika, SMS, internet durumlarını kolayca öğrenebilirler. Bunlar için yapılması gereken 2 kolay adım bulunmaktadır. Birinci aşamada, telefonunuzun mesajlaşma uygulamasına girerek yeni bir “Fatura” adında mesaj oluşturabilir, mesajınızı 5555 Avea servisine ücretsiz bir şekilde göndererek güncel fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. İkinci adımda ise, telefonun arama penceresinden *100# tuşlayarak arama yapabilir, güncel borç bilgilerinizi servis aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Sürpriz sonuçlar ile karşılaşmamak adına haftanın belirli günleri bu sorgulamayı yapabilir, paket ve fatura bilgilerinize detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Avea Borcu Nasıl Öğrenilir?

Çoğu insan telefon faturasının ne kadar olduğunu veya son günlerde yaptığı konuşma veya mesajların tutarını merak ediyor. Çünkü bazen farkında olmadan fazladan konuşuluyor, mesaj çekiliyor ya da internet limitleri aşılıyor. Bunu yapmanın basit bir kaç yolu var. Aşağıda avea borcumu nasıl öğrenebilirim? Sorusunun cevaplarını bulabilirsiniz.

Ay sonu toplam fatura miktarını öğrenmek istiyorsanız;

 FATURA yazın 5555 kısa mesaj seçeneği ile yollayın. Cevap kısa sürede tarafınıza mesaj ile gelecektir. Ücret 0,99 TL’dir. Diğer bir seçenek *100# tuşlayın 5555 gönderin. Cevap mesajla size iletilecektir. Bu uygulama da 0.99 TL ücrete tabidir. Fatura bilgisi sorgulamasında tüm vergiler, konuşma ücretleri ve diğer eklentiler dahil bir sonuç verilir.

Son günlerde ki konuşma tutarı için ise

GUNCEL yazın 5555 kısa mesajla gönderin. Gelen cevapta vergi ve diğer eklentiler yoktur. Bu servis de 0.99 TL olarak ücretlidir. Diğer bir seçenek Avea müşteri hizmetlerini arayın zaten aradığınız telefon numarası sistemlerinde çıkar. Fatura bilgilerini öğrenebilirsiniz. Avea Müşteri Hizmetleri Tel: 444 1 500 günün 24 saati kesintisiz ulaşılabilir.

Bunları yapmak istemezseniz her hangi bir Avea hizmet noktasına gidin telefon numaranızı verdiğinizde fatura bilgileri tarafınıza bildirilir. Fatura ödeme noktalarında çıkan son faturanızın miktarını öğrenebilirsiniz. Avea telefonu faturalarını birçok anlaşmalı bankadan öğrenebilir o bankalarda ödeme yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verirseniz günü geçmeden faturanız anlaşmalı bankaca ödenir. Miktarı ve ödendi bilgisi tarafınıza verilir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan