Avea Cihaz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Avea Cihaz Kampanyası Nasıl Yapılır?
Avea Cihaz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yeniliklere büyük bir hızla devam etmekte olan Avea operatöründe bugün sizlere yeni cihaz kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz. İnsanların cihaz alımında çoğu kez zorlanmakta ve her telefonu aldığı yere güvenememektedir. Bu yüzden Avea mobil hat kullanıcılarına özel olarak kullandıkları mobil hat üzerinden avea cihaz kampanyası nasıl yapılır diye merak edildiğinde; Avea iletişim merkezlerine gidilerek değerlendirme yapılarak hangi cihaz isteniyorsa o cihaz üzerinden uygun şekilde faturalandırılarak cihaz alımı gerçekleştirilebilmektedir. Avea mobil hat kullanan müşterilere hem mobil hat kullanmakta hem de yeni cihaz sahibi olarak en iyi şekilde kullanımı yapılmaktadır. Mobil cihazı uygun taksitler yaparak alınabildiği gibi bunun yanında ön ödemeli bir kısım para ödenerek geri kalanı taksitlendirme yapılması da sağlanmaktadır. Bunu yaparken faturalı hat kullanan müşterilerin faturalarına her ay telefon taksiti ve mobil hat kullanım bedeli yansımaktadır.

2016 yılında Türk Telekom operatörü olarak hizmet vermekte olan Avea operatöründe sizlerde daha fazla cihaz kampanyası hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız turktelekom.com.tr adresine giderek buradan cihazlar hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Ve ayrıca cihazları incelemek, alacağınız cihaz hakkında daha fazla bilgi için sizlerde Türk Telekom iletişim merkezlerine giderek buradan o cihaz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmış olacaksınız.

Türk Telekom cihaz kampanyasının yanı sıra sizlerde diğer abonelerin yaptığı gibi bedava internet kullanmak istiyorsanız Türk Telekom bedava internet kampanyasına göz atarak buradan yeni paketlere ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan