Avea Hat Dokümanı Nasıl Çıkartılır?

Avea Hat Dokümanı Nasıl Çıkartılır?
Avea Hat Dokümanı Nasıl Çıkartılır?

Avea kullanıcıları için görüşme yapılan kişilere ait doküman listelerine kolayca ulaşabilir, istediğiniz kişiye ait detaylı görüşme raporlarının dokümanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında  bu fırsattan nasıl yararlanacaklarını kolayca öğrenebilirler. Doküman raporları genellikle adli durumlarda istenilmekle birlikte mahkeme kararı olması durumunda operatörler tarafından mecburen verilmesi gereken bir rapor türüdür. Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda son 6 ayı içeren dokümanlarına ulaşabilirler. Faturasız ya da faturalı kullanıcılar için Avea servislerinden olan 500’ü aramız durumunda müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilir, dokümanlarınıza kolayca bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her arayışınızda operatör ücreti olarak hattınızdan 0,16 TL kesileceğini unutulmaması gerektiğini bildirerek. Her arama durumunda doküman paylaşımının da olmayacağını bilmenizi de isterim.

Avea Hat Geçmişini Öğrenmek

Avea operatöründe hat geçmişinizi öğrenmek istiyorsanız bunu 2017 yılında kolaylıkla yapabilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken işlem turktelekom.com.tr adresine giderek buradan telefon numaranızı ve avea şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapmak. Sisteme giriş yaptıktan sonra kullanım detayları kısmından PDF indir seçeneğini kullanmanız durumunda avea’da hat geçmişinizi kolaylıkla görebilir ve öğrenebilirsiniz.

  • Hat dokümanlarınızda sadece kullanmış olduğunuz internet limitlerini, arama geçmişinizi, sms kullanımlarınız görülmektedir.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

BUKET ÖNCÜ - 12 Mayıs 2019 - 19:11

Hat dökümanı