Avea Woops Paketini Nasıl İptal Ederim?

Avea Woops Paketini Nasıl İptal Ederim?
Avea Woops Paketini Nasıl İptal Ederim?

Dakika, SMS ve internetin bir arada bulunduğu Avea paketi Woops’a geçiş yapmak için SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Satın aldığınız Woops paketinden kalan kullanım haklarınızı, KALAN SUPER FIRSAT yazarak aynı şekilde 4545’e ücretsiz SMS yollayarak kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Avea Woops Paketinizi iptal etmek istiyorsanız yukarıda ki durumlara ek olarak IPTAL SUPER FIRSAT yazarak 4545’e hattına ücretsiz olarak SMS yollayıp, hattınızın Avea Woops paketi ile ilişiğini kesebilirsiniz. Bu işlem hattınızda yüklü bakiyeden bir şey götürmeyecektir. Herhangi bir kesinti söz konusu olmayacak ve gelecek ay Avea Woops Paketi yenilenmeyecektir.

Avea Woops paketleri iptal etmek istiyorsanız bunu Müşteri Hizmetlerine direkt olarak bağlandıktan sonra da çok rahat bir şekilde müşteri hizmetlerine dile getirerek mevcut paketlerini üzerinde işlemler yaptırabilirsiniz. Veyahut turktelekom.com.tr adresine giderek buradan kendi mevcut olan paketlerinin izle değiştirebilir iptal ettirebilir veya yenileyebilirsiniz. Bu işlemi mobil cihazlarınızdan yapıyorsunuz Google Play veya Apple Store üzerinden akıllı telefonlarınızda indireceğiniz Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra bu uygulama üzerinden de paket iptal etme işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan