Avea’da (Türk Telekom) TL Transferi Nasıl Yapılır?

Avea’da (Türk Telekom) TL Transferi Nasıl Yapılır?
Avea’da (Türk Telekom) TL Transferi Nasıl Yapılır?

Lira transferi yalnızca operatörler arası gerçekleştirilir. Başka bir operatörden kendi GSM numaranıza lira paylaşımı yapılması mümkün değildir. Yalnızca Avea hatları birbirine lira aktarabilir. Bir ay içerisinde en yüksek 50 TL transfer yapabilirsiniz. Bu tek seferde 10 TL ile sınırlıdır. En az limit 1 TL dir.

ARAMA YAPARAK:

Lira transferi yapmak için transfer yapacağınız GSM numarasından 9235 kodunu arayabilirsiniz.

SMS  ATARAK :

SMS aracılığı ile transfer yapmak için mesaj kutusuna girip 9235’e mesaj olarak aktarma yapacağınız numarayı boşluk bırakıp istediğiniz tutarı yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ardından cebinize gelecek onay mesajını E yazıp yollayarak kabul etmeniz durumunda LiraPaylaş servisini başarı ile kullanmış olursunuz.

Ayrıca Avea operatöründe Online İşlemler uygulamasını indirerek TL transfer işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir veya Avea müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri hizmetlerinden yardım alıp bu işlemleri de kolaylıkla halledebilirsiniz. Sizlerde Avea hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yeni adıyla turktelekom.com.tr adresine gidip buradan transfer işlemlerine dair yeni bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz bütün konuları bizlere alt kısımdan yorum olarak iletmeyi sakın unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan