Bedava İnternet Paketi Yapmak

Bedava İnternet Paketi Yapmak
Bedava İnternet Paketi Yapmak

İnternet’in Hayatımızda ki Yeri

İçinde bulunduğumuz yüzyıl, gelişen teknoloji ve getirdikleri. Herşey bu kadar gelişirken takip etmek, geri kalmamak inanılmaz güç. Kendini sürekli yenileyen bir hücre gibi WEB ağıda anlık olarak devasa bir genişleme yaşıyor, çeşitlilik kazanıyor. ARPANET’ten günümüze inanılmaz bir değişim yaşayan internet, hayatımızın bir parçası olarak yerini aldı. İlk zamanlarda sadece mail gönderimi için düşünülen, sonrasında yavaş yavaş haberleşme, araştırma ve bilgi alma amaçlarına hizmet eden bu karmaşık yapı günümüz de her türlü doğru/yanlış, iyi/kötü bilgiye ev sahipliği yapıyor. Oturduğunuz yerden yazdığınız bir makale milyonlara erişebiliyor. Issız bir köyde çektiğiniz video tüm dünyaya yayılabiliyor, bir zulmün feryatları milyonların göz yaşları olabiliyor. Tüm bunlar internet sayesinde gerçekleşiyor.

Başlarda devasa büyüklükte ki bilgisayarlarda kullanımına başlanılan bu ağ günümüzde ufacık telefonlara kadar ulaşabiliyor. Haliyle buda yeni sektörler, yeni istihdamlar yaratıyor. GSM firmalarının kurulması, altyapının keşfedilmesi, geliştirilmesi ve “ilk”i başarmak… Harika bir serüven olduğu kadar da karışık olduğunu söylemeliyiz. Mobil internet hayatımızın her anında bizimle birlikte, 1 yaşında ki çocuğun elinde görebilirken 75 yaşında bir amcanın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları takip edebiliyoruz. Bu internete sahip olmak tabiki ücretsiz değil, fatura edilecek kullanımlardan mümkün oldukça kaçmaya çalışan insan oğlu bedava internet paketi arayışına bu yüzden yöneliyor.

Ülkemizde Mobil İnternetin Durumu

Ülkemizde mobil internet deyince akla gelen firmalar Turkcell, Vodafone ve Avea (Türk Telekom) oluyor. Sonrasında açılan operatörler olsa da 3 büyük şirket bunlar diyebiliriz. Firma sayısının artması her ne kadar rekabeti artırıp fiyatları düşürsede kalite konusunda ortaya çıkan kullanıcı yorumları çok daha büyük öneme sahip. Yeni kullanıcılar için her zaman daha cazip avantajlar sunulurken hali hazırda kullanım sağlayan müşteriler kendilerine bu imkan sağlanmadığı için haklı bir isyan içerisinde olsada bu da bir pazarlama taktiği diyerek hak veriyoruz.

Örneğin Turkcell altyapı olarak ülkenin en iyi internet hizmetini sunduğunu iddaa ederken diğer firmalarda aynı sıfatı kendileri içinde kullanınca akıllarda oluşan soru işaretleri haklı bir durum oluyor. Turkcell bedava internet konusunda kullanıcılar çok fazla kaynak arasa da bu oldukça sınırlı bir konu. Siz en iyisi mi bu kategoride daha fazla kampanyadan haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Zira en güncel kampanyaları sizlerle paylaşabilmek için aralıksız çalışıyoruz. Konu hakkında görüş ve sorularınızı yine makalenin altında yer alan yorum kısmından iletebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan