Bip Messenger Hesap Sil

Bip Messenger Hesap Sil
Bip Messenger Hesap Sil

Turkcell’in 2015 yılında yayınlamış olduğu ve geliştirmeyi bir an bile bırakmamış olan anlık mesajlaşma uygulaması Bip Messenger’da hesap nasıl silinir? Biliyorsunuz ki Bip Messenger uygulamasında diğer uygulamalara göre birden fazla özellikler mevcut bu özelliklerden biri olan ve benimde en çok hoşuma giden özelliklerden olan mesaj gönderme süresi yani mesajın silinme süresidir. Sizin belirlemiş süre boyunca göndermiş olduğunuz mesaj o süre içerisinde karşı tarafın telefonundan kaybolmasını sağlayabilirsiniz ve böylelikle mesajlarınız daha fazla güvende olmuş olacaktır. Ayrıca Bip Messenger uygulamasına ait bir diğer özelliklerden olan görüntülü konuşma özelliğidir, bu özellikleri kullanmak istiyorsanız Bip Messenger uygulamasında hesabınızı silmekten vazgeçmeniz yeterli olacaktır. Eğer halen kararınız değişmediyse ve Bip Messenger hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Bip Messenger hesabınızı silebilirsiniz.

Hesabımı Nasıl Silebilirim?

  1. İlk olarak Bip Messenger uygulamasını açıp sol üst köşede bulunan 3 adet çizgi işaretine dokunun ve daha sonrasında açılacak olan seçeneklerde bulunan.
  2. Ayarlar seçeneğine dokunun.
  3. Gelen seçeneklerde bulunan Hesabım yazısına dokunun.
  4. Karşınıza çıkan son adımda ise Hesabımı Sil butonuna basmanız ve daha sonrasında karşınıza çıkacak olan uyarı mesajını Onaylıyorum diyerek Bip Messenger hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Hesabımı Sildikten Sonra Ne Olacak?

  • Bip Messenger hesabınızı sildikten sonra herhangi bir sorun olmayacaktır, arkadaşlarınız size mesaj gönderemeyecek ve sizlerde Bip Messenger üzerinden bir mesaj alamayacaksınız.
  • Eğer ki bir daha Bip Messenger uygulamasını kullanmak isterseniz tekrardan Google Play ve App Store üzerinden bu uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan