Bip Messenger Ücretli Mi?

Bip Messenger Ücretli Mi?
Bip Messenger Ücretli Mi?

Görüntülü ve sesli arama özelliğini barındıran Turkcell Bip Messenger uygulamasını bulunan özellikler ile artık mesajlaşmak daha kolay ve daha havalı. Turkcell Bip Messenger uygulamasının kendine ait kendi kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikleri sizlerle kullanarak ve uygulamalar daha farklı olduğunu farkedeceksiniz. Bip Messenger uygulaması 2015 yılında yayınlanmış olup şu ana kadar 5 milyondan daha fazla kullanıcıya sahip olan Türkiye’nin popüler mesajlaşma uygulamalarından sadece biridir. Turkcell tarafından desteklenen Turkcell Bip Messenger uygulamasını sizlerde telefonlarınıza veya kullanmış olduğunuz diğer cihazlarınıza herhangi bir ücret ödemeden Google Play veya Apple Store gibi büyük mağazalardan cihazlarınıza Turkcell Bip Messenger uygulamasını indirebilir ve telefon numaranız ile kayıt olup kullanmaya başlayabilirsiniz. Bip Messenger uygulaması ücretsiz olup bizlere görüntülü konuşma desteği de sağlamaktadır. Bunun haricinde mesaj kaybolma süresini kullanarak mesajlarınızı bir başka kişinin eline geçme olasılığını düşürebilir ve kendinizi daha fazla güveni alabilirsiniz.

Turkcell Bip Messenger uygulamasının bir diğer özelliği ise kendine ait bildirim sesidir, dikkat çekici bildirim sesi ile sizlerde çevrenizde bulunan insanların dikkatini üzerine toplayabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınızla iletişime geçebilir ve ayrıca hattınız Turkcell ise 31 Temmuz 2016 tarihine kadar devam eden bir bedava internet kampanyasından yararlanmak için sizler adına daha önceden paylaşmış olduğum Turkcell bedava internet başlıklı yazıma göz atabilirsiniz. Bip Messenger uygulaması diğer WhatsApp, Facebook Messenger, Line, WeChat gibi popüler uygulamalar da olduğu gibi Turkcell Bip Messenger uygulaması da bütün aboneler için ücretsizdir.

Bip Messenger Nereden İndirebilirim?

Bip Messenger uygulamasını kullanmış olduğunuz mobil cihazlara, tabletlere indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasını Google Play, App Store gibi mağazalardan telefonlarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan