Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil – Çözümü

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil – Çözümü
Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil – Çözümü

Android cihaz kullanıcılarının sorunlarına her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Her ne kadar en fazla kullanılan işletim sistemi olsa da, birçok soruna da ev sahipliği yapmaktadır. Kullanıcıların sorunlarının cevaplarını bilmediği bir sorun da, ‘Cihazınız bu sürümle uyumlu değil’ çözümü olacaktır. Google Play Store’ye girdiğiniz zaman, bazen bu hatayı verdiği gibi, hiçbir uygulamaya erişemeyeceğinizi de bilmelisiniz. Telefonunuzda bu hatayı aldığınız zamanlarda, yapmanız gerekenler ise; oldukça basittir. Birkaç adımla birlikte, bu sorundan tamamen kurtularak, marketten istediğiniz uygulamalara sorunsuzca ulaşarak, indirme işlemine devam edebilirsiniz.

Cihazınızda uyumsuzluk sorunuyla karşılaştığınız zaman ilk olarak Ayarlara girerek, Uygulamalar bölümüne geçiş yapmalısınız. Ardından yapacağınız ise; Google Play Store uygulamasını bularak, ön belleği temizlemenizin ardından, veriyi sil bölümüne basmanız yeterli olacaktır. Ardından, tekrardan Google Play Store’ye girdiğiniz zaman sizden mail adresinizi ve şifrenizi isteyecektir. Sizlerde eski mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra, Google Play Store’yi tekrardan kullanmaya başlayabileceksiniz.

Oldukça basit olan Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası, can sıkıcı ve kullanıma engel olduğu için, çözüme ulaştırılması gereken bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde, böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman hemen Google Play Store uygulamasını bularak veriyi silmeniz halinde, sorunsuzca kullanıma devam edebilirsiniz. Her zaman karşılaşmayacağınız ancak, karşılaştığınız zamanlarda da çözülmesi kesinlikle önemli olan bu problemi hallettikten sonra, sorunsuz işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan