Clash of Clans Altın Hilesi Var Mı?

Clash of Clans Altın Hilesi Var Mı?
Clash of Clans Altın Hilesi Var Mı?

Telefonların gelişmesi aynı şekilde oyunlarında gelişmesine neden oldu. Zamanında sadece bilgisayar ve oyun konsollarında tek kaliteli oyunları oynayabildiğimiz platformlar artık taşınabilir hale geldi. Gelişen ve güçlü özelliklere sahip telefonlar için üretilen güçlü oyunlar sayesinde dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesi elde edildi. Büyük oyuncu kitlesine sahip olan Clash of Clans ‘da altın hilesi var mı? Bu mobil oyunlardan çok büyük gelirlerin olması daha profesyonel firmaların işe girişmesine neden oldu. Oyun içinde satılan eşyalar, altın, kristaller, elmaslar ve daha farklı ürünler sayesinde astronomik rakamlara sahip bir maddiyat çevresi oluştu. Telefon dünyasında en çok oyuncu bulunduran oyunlardan biri de supercell firmasının ürettiği Clash Of Clans oyunudur. Bu oyun ile kullanıcılar anlık canlı bir şekilde savaş ve strateji oyununa eşlik etmektedir. Clash of clans oyununda size verilen bir köy arazi bulunmaktadır. Bu köy arazisinde, çeşitli binalar ve yapılar bulunmaktadır. Bu şehri stratejik bir plana göre düzenlemeli hem saldırı da hem savunma alanında güçlü olmanız gerekmektedir. Şehrinizin surlarını çevrelerken savunma sistemlerini iyi bir biçimde yerleştirmelisiniz ki gün içinde gelen birçok saldırıyı kayıpsız karşılayabilme ve savaşlardan otomatik bir şekilde galip çıkıp puanları toplamanız gerekmektedir. Clash of Clans oyunlarında hile arıyorsanız bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Aynı şekilde askeri birimlerinizi ve askeri birimlerinize bağlı diğer birimleri iyice geliştirip saldırı anında zorlanmadan savaşları alabilmeniz gerekmektedir. Yalnız oyun içinde yapı inşaat süreleri çok uzun olmakla beraber birçok oyuncuyu can sıkıntısına sürükleyebiliyor. Oyunların akıcı ve hızlı olması gerekirken clash of clans oyununda bir binanın inşaatı gerçek zamanla 2 güne kadar çıkabiliyor. Durum böyle olunca oyun firmasının para kazanması için bir fırsat oluşturuyor. İnşaat sürelerini azaltmak ve binaların yapım masraflarını karşılamak için altın kullanılmaktadır. Yalnız altın miktarları az olup fiyatları çok pahalı olmaktadır. İleri seviye bir binanın inşaatı için gerekli altın parasını bile karşılamayan altın paketleri 200 Türk lirası gibi fiyatlara ulaşmaktadır. 

Bu yüzden oyuncular ise altın hilesi aramaya başladılar. Öncelikle buradan oyunculara kötü haberleri vermeliyim ki, supercell firması oyunlarında oyun bilgilerini kişilerin telefonlarında veri depolarında saklamıyor. Saklamadığı için oyuna kendi bilgisayarınızdan yapacağınız herhangi bir müdahale durumu söz konusu değildir. Internet bağlantısı gerektiren oyunda her an veri tabanından güncelleme yaptığı için telefonunuzda sürekli gerçek altına dönecektir. Bu yüzden clash of clans altın hilesi yoktur.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan