Clash of Clans Köy Aktarımı

Clash of Clans Köy Aktarımı
Clash of Clans Köy Aktarımı

Mobil telefonlarda en gelişmiş ve en aksiyonlu bir çok kullanıcıya hitap eden mobil oyunlardan biri olan Clash of Clans oyununda son zamanlarda bir çok güncelleme gelerek bir çok kişiye daha fazla heyecan katmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzerine Clash of Clans oyununa her ne kadar çok güncelleme gelse dahi maalesef bir türlü hesap aktarma işlemine çözüm üretemediler ve bir çok kişi maalesef bu hesap aktarma işlemi için mağdur halde diyebilirim. 2016 yılında gelecek olan Clash of Clans güncellemeleri beraberinde artık hesap, aktarma sistemi daha güvenli olacak diye umut ediyoruz, şuan için sadece bir hak talep eden Supercell ilerleyen günlerde oyuna gelecek alt yapı güncellemesi sayesinde bir çok oyuncu derin bir nefes alarak hesaplarını istediği hesap üzerinden aktarım yaparak kullanmaya devam edecektir. Şuan için geçerli olan Clash of Clans oyununda hesap aktarma sistemi hakkında bugün sizlere bir kaç detaylı bilgiler vermek isterim. İphonedan Androide hesap aktarma ile Androidten İphonea nasıl hesap aktarımı yapılacağı konusunda detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve sizlerde hesap aktarımı hakkında sorularınızı iletmek istiyorsanız mutlaka alt kısımda yer alan soru bölümünden tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

İphone’dan Android’e Hesap Aktarma İşlemi

İphone cihazlarınızdan Androide aktarım yaptıktan sonra mutlaka Game Center hesaplarınızı atmayın ve saklayın. Hesaplarınız bir şekilde sıfırlamayın ve bir ömür boyu saklayın. İphonedan Androide aktarım yapmak için ilk olarak Android boş bir telefon bulup sıfır gmail hesabı açınız ve ardından Android telefona Clash of Clans oyunu kurup ilk kısımda yer alan başlangıç görevlerini yerine getirin ve ardından sağ alt kısımda açılacak olan ÇARK işareti çıkana kadar görevleri yapın. Daha sonrasında İphone köyünüzde sağ alt kısımdaki Çark işaretine dokunun ve başka bir cihaza bağla seçeneğini kullanarak köyünüzü Androide aktarın ve daha sonrasında Androidte köyünüzü yeni açmış olduğunuz gmail hesabına bağlayın.

Bu işlemi yapmak için sıfır bir hesap olmasına mutlaka dikkat edin. Supercell tarafından verilen tek bir hakkınız vardır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan