Dağınık Topuz Saç Modelleri

Dağınık Topuz Saç Modelleri
Dağınık Topuz Saç Modelleri

Bayanlar ve erkekler saçlarıyla çok sık oynarlar. Erkeklerin saçı kısa olduğu için şekillendirmek kolaydır ancak bayanlar için durum daha zordur. Hele de uzun saçlara sahipseniz onu nasıl bir modele sokacağınızı bilemezsiniz. Saçınıza hep aynı modeller yapıyorsanız ve bunlardan sıkıldıysanız size birkaç farklı model anlatacağız. Eminim çok beğeneceksiniz.
Topuz saç modelini bilmeyen yoktur. Saç modelleri arasında en çok kullanılandır ve genellikle iş ortamında kullanılır. Topuzları farklı modellerde hareketlendirebiliriz ve sosyal hayatımızda da rahatlıkla kullanmalıyız. Topuz modelleri arasında son zamanda çok sebilden bir model var oda dağınık topuzdur. Dağınık topuzu bilmiyorsanız sizin için yapılışını adım adım anlatacağız.
Dağınık saç modeline saçımızı taramakla başlıyoruz. Saçımızı taradıktan sonra saçımızı örüyoruz. Saçımızı asla sıkı bir şekilde örmemeliyiz. Tam tersi gerçek bir şekilde örmeliyiz. Daha sonra saçınızı başınızın arkasına sabitleyin. Örgünüzün yanlarını da saçlarınıza sabitleyin. İşte size muhteşem bir topuz örneği. Dağınık topuz çeşitleri vardır. Dağınık topuza bir örnek daha verelim. Saçları kıvırcık olanlar dağınık topuzunu çok sık kullanabilirler. Kıvırcık saçınızı topuz yapmak için elinize biraz jöle alın ve saçınızı iyice jöleleyin. Daha sonra saçınızı arkadan sıkıca bağlayın. Saçınızı başınızın üstüne dağınık bir şekilde yayın ve belirli aralıklarla tel tokayla sabitleyin. Dağınık topuzunuz hazır. Eğer saçınız düzse maşa ile biraz dalgalandırıp aynı adımları uygulayarak dağınık topuzunuzu yapabilirsiniz. Şimdi değişikliğe göz kırpın ve bu saç modellerini deneyin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan