Facebook Durduruldu Hatasının Çözümü Nedir?

Facebook Durduruldu Hatasının Çözümü Nedir?
Facebook Durduruldu Hatasının Çözümü Nedir?

Android kullanıcılarının son zamanlarda şikayette bulundukları durum haline geldi. Facebook ve Messenger günde 2,3 saatten fazla zaman harcadığımız yer haline geldi. Şarj ve bellek katili olmasına rağmen bırakamadığımız mecra alanı olmuştur.

Android cihazda Facebook’da sörf yaparken bir anda ‘Facebook Durduruldu ‘hatası alıyorsunuz bu hatanın nedeni Facebook son zamanlarda çok güncelleme yapmaya başladı bundan kaynaklanabiliyor bunun çözümü ise çok basit Google Play e girip Facebook uygulamasının güncellemesi olup olmadığını öncelikle kontrol etmeliyiz. Şayet yeni bir güncelleme var ise güncellemesini yapıyoruz yok ise Türk usulünü uygulayıp uygulamayı silip tekrardan yüklüyoruz ve ardından karşılaşmış olduğunuz bu Facebook durduruldu hatası kolaylıkla çözebilirsiniz.

Bir diğer neden ise şayet sizlerde Facebook durduruldu hatası alıyorsanız diğer alternatif çözümlerden olan telefonunuzun arka planında çalışmakta olan uygulamalardan dolayı da böyle bir hata alabilmeniz mümkündür. Telefonunuzun görev yöneticisinden arka planda sürekli CPU limitini arttırmakta olan diğer uygulamalar sonlandırarak Facebook durduruldu hatasını kolaylıkla çözebilirsiniz.

Facebook Durduruldu Sorununun Çözümü

Facebook kullanıcılarının son günlerde karşılaştığı can sıkıcı bir sorun olan “Facebook durduruldu” uyarısı karşısında kullanıcıların tepkisi şu oldu: Facebook durduruldu hatasının çözümü nedir?

Bu sorunun çözümü oldukça basit bir işlemdir. Google Play mağazasından uygulamalar bölümüne giderek Facebook uygulamasını indirip kurduktan sonra bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Bu işlem sonrasında eskisi gibi Facebook’unuzu rahatlıkla kullanarak eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan