Facebook Messenger Arşivlenmiş Mesajlar Nerede?

Facebook Messenger Arşivlenmiş Mesajlar Nerede?
Facebook Messenger Arşivlenmiş Mesajlar Nerede?

Belki de Facebook Messenger uygulamasının en büyük eksikliklerinden biri olan mesaj arşivleme sisteminde arşivlenen mesajları geri getirmenin yollarından bahsedeceğim. Bir çok Facebook Messenger kullanıcıların merak ettiği bir konu olan ve kimsenin dikkat etmediği konulardan biri haline gelen arşivlenen mesajlar nerede? Facebook Messenger uygulamasında istediğimiz mesajı kolaylıkla bir kaç hamlede arşivleyebilmekteyiz. Peki arşivlenen mesajları geri getirmenin yolu var mıdır? Evet arşivlenmiş olan mesajları geri getirmek için kullanmış olduğunuz aktif bir tarayıcıdan yardım alarak arşivlenen mesajları geri tekrardan gelen kutusuna aktarabilirsiniz. Bunu yapabilmek için bir tane çok sık kullanmış olduğunuz tarayıcıdan yardım almanız yeterli olacaktır, tarayıcıdan facebook.com üzerinden Facebook hesabınıza giriş yapıp mesajlar bölümünden arşivlenen mesajlar kısmında yer alan arşivlenen mesajlar kısmında yer alan arşivlenen mesajınızı geri arşivden çıkartabilirsiniz. Daha sonrasında Facebook Messenger kısmına girerek Facebook Messenger hesabından çıkış yapın veya Facebook Messenger uygulamasını sıfırlayıp tekrardan giriş yaparak arşivlenen mesajları geri getirebilirsiniz. Bu işlem sizlere biraz karışık gelebilir bunun için aşağıdaki adımları takip ederek Facebook Messenger’da arşivlenen mesajları geri getirmek işlemi konusunda biraz daha aydınlanabilirsiniz.

Arşivlenen Mesajları Geri Getirmek

  • Telefonunuzdan ve ya bilgisayarınızdan tarayıcı yardımı ile facebook.com adresine giderek hesabınıza giriş yapınız.
  • Mesaj kutusu kısmından arşivlenen mesajlar bölümünde yer alan mesajlarınızı seçip seçenekler kısmından Arşivden çıkart seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonrasında, Telefonunuzdan Facebook Messenger uygulamasını sıfırlayınız ve tekrardan giriş yapınız.
    • Facebook Messenger uygulamasını sıfırlayabilmek için, telefon ayarları kısmında bulunan uygulamalar seçeneğinden Facebook Messenger uygulamasını bulunuz ve daha sonrasında Verileri Sil seçeneğine dokunarak uygulamayı sıfırlayabilirsiniz.
    • Ya da Messenger uygulamasının üzerine uzun basınız, daha sonrasında üst kısımda yer alan Bilgi işaretine (Kaldır’ın yanındakine) sürükleyiniz. Açılan kısımdan verileri temizle yaparak kendinizi Facebook Messenger’dan çıkış yaptırabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 11 Mart 2017 - 12:12

iyide tarayıcıdan girdiğimizde direk messengera yönlendiriyo ne yapacam

Damla - 24 Mart 2017 - 06:08

Eee tarayıcıdan girdim mesaj kutusuna bastim direk messenger açılıyo ne yapacam??

hanifey - 21 Haziran 2017 - 10:40

Arkadaşlar messengeri silin ve chrome dan facebook.com a girin AÇIN fareyi ve sağ taraftaki 3 noktaya tıklayın ve masa üstü sekmesine basın bütün mesajlar görünür dua etmeyi de unutmayın ??

Anonim - 1 Ağustos 2017 - 03:17

Sağ üstte bulunan ÜÇ NOKTAya basın açılan sekmede MASAÜSTÜ SİTESİ İSTE kutucuğunu işaretleyin o zaman Messengere yönlendirmez.

Anonim - 8 Aralık 2017 - 16:13

Peki.., Mesajları arşivlemediysek de silinen mesajları geri getirebilir miyiz ??

Berçem - 8 Aralık 2017 - 23:46

Arkadaşlar çok eskiden benim bir kız arkadaşım arkadaşlarla gurup kurdu ve bende çıktım o guruptan ve arşivledjm şimdi arşivden çıkaramıyorum ne yapabilirim