Facebook Messenger Çevrimdışı Mod Nedir?

Facebook Messenger Çevrimdışı Mod Nedir?
Facebook Messenger Çevrimdışı Mod Nedir?

Facebookta çevrimdışı nasıl olunur? Facebook çevrimdışı görünme? Facebook sohbeti kapatma gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikle Facebook messenger çevrimdışı mod ile sohbet bölümünde görünmez hale gelirsiniz. Hatırlayacağınız üzere msn messenger’ın popüler dönemlerinde kullanırken, çevrimdışı seçeneğine tıklayarak kişilerin görmesini engelleyebiliyorduk. Aynı o bölümdeki gibi Facebook sohbette de çevrımdışı mod mevcut. Bu seçenek ile online olsanız dahi kişiler sizi kapalı olarak görür. Yine Facebook çevrimdışı mod ile sohbet etmeye devam edebilirsiniz.

Facebook sohbet bölümünde bildiğiniz üzere aktif olan kişiler yeşil işaret ile gösterilir. Dönem dönem bir çok kişi çevrimdışı gezinmeyi tercih ederek, sadece kendi istedikleri ile sohbet etmek isteyebilir veya bazı kişilere görünmemek isteyebilir. Bu durumlarda Facebook çevrimdışı mod ile gerekli kişilere görünmeyebilirsiniz. Bunun için sohbet kısmında bulunan ayarlar düğmesine tıklamak.

Ayarlar düğmesine tıkladığınız anda (seçenekler olarak görünür) sohbeti kapat diye bir buton olacak. Sohbeti kapata tıkladığınız da ise karşınıza 3 seçenek gelecek. Bunlar sohbeti tüm kişiler için kapat, sohbeti şu kişiler hariç tüm kişiler için kapat ve sohbeti sadece bazı kişiler için kapat. İlk seçeneği seçerseniz sohbet tüm kişilere kapatılır ve herkese çevrimdışı görünürsünüz. 2. seçenek ile sohbeti belirteceğiniz kişiler haricindekilere kapatırsınız. 3. seçenekte ise sohbeti belirteceğiniz bazı kişilere kapatırsınız.

Facebookta online yada çevrimdışı olmak bu kadar basit.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan