Facebook Messenger Kişi Ekleme

Anasayfa » Facebook » Facebook Messenger Kişi Ekleme

Facebook Messenger Kişi Ekleme

Gelişmekte olan Facebook Messenger uygulamasında bir kişiyi eklemenin yollarından bahsetmek isterim, sizlerde aktif bir şekilde Facebook Messenger uygulamasını kullanıyorsanız ve bir başka Messenger kullanıcısını arkadaş listesine eklemek istiyorsanız ilk olarak o kişinin telefon numarasını bilmeniz ve ya kişinin adını soyadını bilmeniz gerekmektedir. Telefon numarası ile arkadaşlık isteği gönderebileceğiniz Facebook Messenger uygulamasında bir kişiye istek gönderebilmek için o kişinin telefon numarasını Messenger uygulaması üzerinden aratmanız gerekmektedir. Uzun zamandır merak edilen konulardan biri olan Facebook Messenger arkadaşlık gönderme isteğini sizlerde göndermek istiyorsanız hemen, Facebook Messenger uygulamasını açınız ve ardından kişiler listesine giderek burada sağ alt köşede yer alan + işaretine dokunarak kişi ekle bölümünden eklemek istediğiniz, mesaj göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek kolaylıkla hemen hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Son derece sade bir tasarıma sahip olan Messenger uygulamasında eğer telefon numarasını bilmediğiniz kişilere ulaşmak istiyorsanız da kişi ekle butonuna dokunarak buradan arama seçeneğini kullanarak ad soyad araması yapıp istediğiniz kişiyi kolaylıkla Messenger uygulaması üzerinden bulup mesaj gönderebilirsiniz. Lakin göndermiş olduğunuz mesajlar güvenlik açısından istek kutusuna düşmektedir, eğer mesaj gönderdiğiniz kişi sizi tanıyor ise sizin isteği kabul ediyor ve konuşmaya başlıyorsunuz. Uygulama hakkında sormak istediğiniz soruları bekliyoruz.

Reklamlar
Soru SorToplam Yanıt Sayısı: (3)  • Messenger da adını soyadını arattığımızda karşı tarafa sizi mesengera ekledi diye ileti mi gidiyor ???

  • Ben telefon rehberime bir numara kaydettim..ve sonra farkettimki messengerden otomatik olarak eklenmiş.. bunu anlayınca numarayı telden hemen sildim..karsidaki kisi onu istemedende olsa ekledigim gormusmudur