Facebook Messenger Kişi Nasıl Silebilirim?

Anasayfa » Facebook » Facebook Messenger Kişi Nasıl Silebilirim?

Facebook Messenger Kişi Nasıl Silebilirim?

Bizlere daha iyi hizmet vermek için ve Facebook’tan nefret edenler için geliştirilmekte olan Facebook Messenger uygulaması WhatsApp uygulaması kadar tutulmaya başlandı. Her geçen gün daha fazla özellik ile tanımış olduğumuz Facebook Messenger uygulamasında bugün sizlere bir kişiyi nasıl sileceğiniz konusunda bilgiler vermek isterim. Bence şuan yine Facebook tarafından yönetilmekte olan WhatsApp uygulaması var iken neden Facebook Messenger uygulamasına gerek duyulduğunu pek çözebilmiş değilim, lakin yine de Facebook Messenger uygulamasını uygulama yapan en asıl özelliği o bildirim sesi ile baloncuklu konuşma sohbetleridir. Baloncuk sohbetler eminim WhatsApp uygulamasına gelse ve telefonda farklı bir işlem yaparken gelen mesajlara baloncuklar sohbetler üzerinden cevap versek daha keyifli ve daha kullanışlı olur diye düşünüyorum. Baloncuklar özelliğine sahip olan Facebook Messenger’da bir kişi nasıl silinir? Bunun haricinde bir çok hatası olan Facebook Messenger uygulamasına gelen güncellemeler ile bir çok hatasını telafi etmeye başladı. Önceden kimlerin rehberinde olduğumu Facebook Messenger uygulaması ile görebiliyordum, senkronize işlemi çok iyi olan Facebook Messenger uygulamasında bir kişiyi Facebook Messenger’dan silmek için ilk olarak o kişinin iletişim bilgilerini göster diyerek buradan Kişiyi Sil diyerek silebilirsiniz. Kullanımı diğer uygulamalara göre daha kolay olan Facebook Messenger uygulamasında bir kişiyi silmek istiyorsanız, Facebook Messenger uygulamasını açarak üst kısımdan 3 sırada yer alan kişiler seçeneğine dokunun ve burada yer alan Facebook Messenger arkadaşlarınızı göreceksiniz. Gelen listede kimi silmek istiyorsanız yanında bulunan üç nokta işaretine (ah bu üç noktalar) dokunun ve buradan İletişim bilgilerine dokunun. Silmek istediğiniz kişiye ait açılacak olan bilgiler kısmından Kişiyi Sil seçeneğine dokunarak bu kişiyi Facebook Messenger üzerinden kolaylıkla silebilirsiniz.

Reklamlar
Soru SorToplam Yanıt Sayısı: (6)  • Bi sorum olacak..facede arkadaş olmadigim ve tanıdığım birine msj atmıştım önceden ve oda msj i kabul edip okudu .şuan messenger da online olduğu zamn görebiliyorum..peki bu kişinin rehberinde var mıyım yok muyum ben bunu nasıl öğrenebiliriZZ .yda rehberinde olduğumu nasıl öğrenebilirim ..bu çok önemli yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkkürler.

  • Kişiyi silinmiyor kişiyi sil dediğim halde ne yapmam lazim

  • Deniyorum yazdiklarinizi harfien ama silinmiyor

  • Mesengerden kişileri nasıl silcem yardım lütfen

  • Kişi sadece messenger da kayili ise kişiyi kaldır daha sonra cihaz ayarlarından uygulama ayararına git messenger aç veriyi sil de tamam dedikten sonra çık oradan messenger yeniden kur o kişi ve konuşma silinecektir. Yakalanmadan korkuyorlar en garantili yol yeni bir telefon ve hat alacaksın.