Facebook Nasıl Fotoğraf Eklenir?

Facebook Nasıl Fotoğraf Eklenir?
Facebook Nasıl Fotoğraf Eklenir?

Eskiden evlerimizde fotoğraf albümleri olurdu. Ailemizin, akrabalarımızın ve kendimizin çeşitli fotoğraflarını bu albümde toplar akşamları topluca bu fotoğraflara bakar anılara yâd ederdik. Bugün sizlere Facebook gibi büyük bir platformda nasıl fotoğraf eklenir konusunda bilgiler vermek isterim, ayrıca facebook’ta nasıl fotoğraf paylaşılır bu konu hakkında da bilgiler vereceğim, Facebook’ta yer alan bu fotoğraflar anılar artık yeni gelişen teknoloji ile eskide kaldı. Şimdilerde ise, eskisi gibi fotoğraflar yok. Sanal dünyaya hızlı adaptasyon süreci ile beraber artık tüm fotoğraflarımızı internete yüklemeye başladık. Bu iş için Instagram büyük bir görev üstlense bile, İnstagramı kullanan kişilerin genç olması bir tık geride bırakıyor. Bunun yerine her yaştan her kişinin kullandığı facebook ön plana çıkıyor. Facebook üzerinde fotoğraf paylaşımı çok sık yapılmakta olup kişiler genelde bebeklik zamanlarından son anlarına kadar fotoğraflarını yüklemeye başladılar.

Öyle bir hal aldı ki, facebook’a fotoğraf yüklemek bir akım haline geldi. Sizde facebook hesabı açtıysanız eğer güzel albümler fotoğraflar paylaşarak sevenlerinize en güzel anlarınızı gösterebilirsiniz. Facebook nasıl fotoğraf eklenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazının devamında görebilirsiniz. Facebook’a fotoğraf yüklemek için bilgisayar tarayıcınızdan facebook.com adresine girin.

Giriş yaptıktan sonra profilinize girin. Profilinizin menüsünde Fotoğraflar adı altında bir yazı olacaktır. Bu yazıya tıkladıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde Fotoğraf ekle seçeneği olacaktır. Buradan seçtiğiniz fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz fotoğraflarda başkaları varsa ve bu kişiler sizin arkadaş listenizde yer alıyorsa onları etiketleyebilirsiniz. Facebook fotoğraflarınızı eklemeden önce filtre programlarından efekt uygulayıp yüklemeniz daha güzel olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan