Facebook Şifre Kırma İşlemi

Facebook Şifre Kırma İşlemi
Facebook Şifre Kırma İşlemi

Günümüzün iletişim konusunda oldukça iddialı olan platformlardan biri olan Facebook ilk günlerine nazaran şuan günümüzde oldukça çok fazla güvenliğe sahiptir. Bunun için Facebook hesaplarımız eskisine nazaran şuan daha fazla güvenlidir, hesabınızın bir başka kişinin eline geçmesini istemiyorsanız çeşitli ayarları düzenlemeniz durumunda bu işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli nedenlerle Facebook’ta başkasının hesabını açmak için birkaç tane yol söz konusu. Kırmak istediğiniz herhangi bir hesap için şu anda söz konusu bir program veya algoritma bulunmuyor. Bunların dışında uygulayabileceğiniz yollarda önemli olan açmak istediğiniz hesap ve kullanıcı ile ilgili birkaç tane kişisel bilgiyi bilmekten geçiyor. Bunun için Facebook şifre kırma işlemini uygulamanız gerekmektedir. Günümüzde Facebook hesaplarında şifre kırmak için çeşitli yöntemler mevcuttur, sizlerde Facebook şifre kırma işlemini yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Gizli Soru İle Facebook Hesabı

Hesabını kırmak istediğiniz kullanıcının Facebook hesabında kullandığı mail adresini Facebook girişe girin ve şifremi unuttum bölümünü tıklayın. Bu işlem ile şifreyi geri alabileceğiniz seçenekler bölümüne gelirsiniz. Bu bölümde her kullanıcının ilk hesabı alırken uygulama tarafından istenen gizli soruyu tahmin ederek, başkasına ait Facebook şifresini elde etmiş olursunuz.

Başkasının Facebook Şifresini Öğrenme

İnternette yer alan Fake Login sayfaları adı altında Facebook’a uygun olan bir tasarıma fake login işlemini uygulayabilirsiniz. Fake login sayfaları oluşturup başkaların bu sayfalara giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sizler hesap güvenliğiniz için https://facebook.com adresinden başka bir adrese giriş yapmamaya ve E-posta adresinize farklı kişiler tarafından gelen dosyaları açmamaya özen gösteriniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan