Facebook’ta Ekli Olmayan Kişilerin Fotoğraflarını Görme

Facebook’ta Ekli Olmayan Kişilerin Fotoğraflarını Görme
Facebook’ta Ekli Olmayan Kişilerin Fotoğraflarını Görme

Facebook günümüzün iletişim konusunda hızlıca gelişen platformlarından biridir ve şaun dünya çapında bir marka olan ve en değerli markalar arasında yerini almış olan Facebook’ta bugün merak edilen bir konulardan bahsedeceğim. Biliyoruz ki Facebook’ta birçok arkadaşımız var ve bu arkadaşlarımızın bizlerle paylaşmış olduğu bütün gönderileri rahatlıkla görebilmekteyiz. Buna nazaran bir de arkadaşımız olmayan kişilerin gönderdiği gönderiler de var, şayet bu gönderiler bizlere gözükmüyor ise sizlere bu gönderileri görme işleminden bahsetmek isterim. Facebook’ta ekli olmayan kişilerin fotoğraflarını nasıl görebilirim? Facebook kullanıcıları arkadaş listelerinde olmayan diğer Facebook kullanıcılarının fotoğraflarını göremiyorlar. Fotoğrafları görebilmeleri için öncelikle karşı tarafın arkadaşlık davetini kabul etmesi gerekiyor. Ancak bunun haricinde de Facebook kullanıcılarının arkadaş listelerinde olmayan kişilerin fotoğraflarını görmesi mümkün. Bunu yapabilmenin tek şartı ise karşı tarafın fotoğraflarını gizlememiş olmasıdır.

Liste Dışındakilerin Fotoğraflarını Görme Yöntemi

Arkadaş listesinde olmayan kişilerin Facebook fotoğraflarını görüntüleyebilmek için öncelikle kişinin İD numarasının tespit edilmesi gerekiyor. İD numarası tespit edildikten sonra bu konu ile ilgili mevcut olan sitelere bu İD numarasının yapıştırılması gerekiyor. Bu işlem bittikten sonra ilgili kişinin tüm fotoğrafları sistem üzerinden ortaya çıkmış oluyor. Bunu yapabilmek için fotoğrafların gizli olmaması gerekiyor.

Facebook’ta ID bulabilmek için kişinin profil resmini kopyalamanız yeterli olacaktır veya kişinin profiline girip kaynak koduna bakarak buradan “id” ifadesini aratarak kişinin çok rahatlıkla bütün fotoğraflarına erişebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan