Facebook’ta MP3 Nasıl İndirebilirim?

Facebook’ta MP3 Nasıl İndirebilirim?
Facebook’ta MP3 Nasıl İndirebilirim?

Facebook, uzun zamandır özellikle genç kesimin aktif olarak hayatında yer alıyor. İlk başlarda sadece eski yeni fark etmeksizin arkadaşların buluştuğu sosyal medya hesabı olarak biliniyorken, zaman içerisinde geliştirilen sistemlerle birlikte büyük adımlar atmaya başladı. Aktif olarak hayatlarda yer alan Facebook üzerinden sosyal anlamda her an her durumun paylaşılması da ayrı olanaklar arasında yer alıyor. Durum öyle bir hal aldı ki, insanlar nerede ne zaman neler yapmış, ya da daha önemlisi neler yapıyor kısmını neredeyse anlık olarak görebiliyorsunuz. Önemli olan hesabınızın bulunması.

Facebook Hesabından Neler Yapabilirim?

Facebook, kurulum sonrasında teknolojinin çok fazla adım almamış olması sebebi ile de, sadece bilgisayar üzerinden giriş hakkı tanıyordu. Zaman içerisinde gelişen teknoloji ile birlikte, uygulamaların çıkması ve Facebook’un da cep telefonlarına taşınması hem kendisi için hem de kullanıcılar için büyük devrim oldu. Facebook hesabının oluşturulmasından sonra, kendi arkadaş çevrenizi edinebilir, sürekli olan platform üzerinden anlık mesajlaşma olanağını da yakalayabilirsiniz. Böylece ihtiyaç durumunda telefon numarası olmasa bile kişi ile haberleşme olanağına sahip olabiliyorsunuz.

Anlık yer bildirimlerinde bulunabilir, bulunduğunuz konum üzerinden de anlık resimler paylaşarak hesabınızda bulunan kişilerin görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Özellikleri arasına eklediği farklı adreslerden ve sayfalar aracılığı ile iletilen videoların görüntüleme ses ayarları ile oynama özelliğinden sonra beğendiğiniz videoları MP3 formatında indirme özelliğini de kendi bünyesinde birleştirdi. Bunun için düzenlenen çeşitli sitelerde dilerseniz videoya ait uzantıyı kopyalayarak indirme işlemlerinde bulunulabiliyor.

Uygulama Alanlarından Yenisi;

Facebook üzerinden beğendiğiniz videoyu indirmek için dilerseniz uzantı kopyalama işlemi ile belirlenen sitelere erişim sağlayabilir, dilerseniz uygulama temin ederek indirme işlemlerini sürekli kılabilirsiniz. Savefrom.net adı verilen uygulama ile Facebook başta olmak üzere her türlü sosyal medya üzerinden video, müzik gibi her türlü içerikleri indirebilirsiniz.

Dilerseniz bilgisayar üzerinden uygulamanın ayarlarını sağlayabilir, içerik sırasında karışınıza çıkan indir butonu ile videonun kalitesini belirleyerek indirme sağlayabilirsiniz. ayrıca platform olarak da belirlenen savefrom.net adresi üzerinden online olarak da yapmak istediğiniz işlemleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca program sayesinde İnternet üzerinde diğer platformlardan da indirme sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan