Facebook’ta Profilime Kim Bakmış?

Facebook’ta Profilime Kim Bakmış?
Facebook’ta Profilime Kim Bakmış?

Facebook ile tanıştıktan sonra hayatımız daha farklı bir hale büründü, farklı kişiler ile ileitşim kurmamız konusunda bizlere yardımcı olan Facebook bunun haricinde bizlerin gündemi daha rahat bir şekilde takip edebilmemiz adına birçok geliştirmelerini devam ettirdi. Bununla birlikte daha rahat bir şekilde sevdiklerimiz ile iletişime geçebilmemiz için, mobil uygulamalar yapan Facebook kısa sürede ülkemizde lider konumda olan sosyal ağlardan biri oldu. Peki, Facebook binlerce kişi tarafından kullanılan sosyal ağlardan biri buna istinaden Facebook’ta profilinize kimlerin baktığını merak ediyor ve sizlerde bu merakınızı gidermek istiyorsanız aşağıdaki yöntemlere göz atabilirsiniz. Facebook’ta profilime kimler bakmış?

Facebook’da arkadaş listenizde ekli olmayan ve profilinizi bakan kişini kim olduğunu veya arkadaş listenizde ekli veya profilinizi öylesine gezen kişiyi programsız, uygulamasız kim olduğunu bulabilirsiniz. Aşağıdan bakabilirsiniz.

Profilime kimler bakmış?

  1. aşama;

Facebook hesabınız açıkken profilinize giriş yapın.

  1. aşama;

Boş bir alana fare ile sağ tıklayın ” Sayfa kaynağını görüntüle ” tıklayın.

Dikkat edilmesi gereken aşama:

  1. aşama;

Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basıp arama bölümü gelecektir. Gelen bölüme InitialChatFriendsList yazın.

  1. aşama;

Alt kısımda yazan sayıları kopyalayın. Örneğin “ 100000671313747 ” bu bölümden şu rakamları 100000671313747 kopyalayın.

  1. aşama;

Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/100000671313747 ” ve adrese gidin.

  1. aşama;

Profilinize bakan kişilerin girdikleri adresleri orada yazacaktır.

Bu yöntem eski bir yöntemdir ve günümüzde birçok kişi tarafından yöntemler arasında yer almaktadır. Ayrıca Facebook’ta profilinize sıkça bakan kişiler, tanıyor olabileceğin kişiler listesinde yer almaktadır burada bir mantık yürütürseniz kimlerin profilinize bakıp bakmadığını tespit edebilirsiniz.

Facebook Profile Bakanlar

Facebook hesabınıza kimlerin baktığı görmek için birkaç adımı uygulamanız gerekmektedir. Bununla ilgili bir uygulama yoktur. İnternette görülen programlar sahte ve virüs bulaştıran programlardır. Uygulamayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Adımlar:

  1. Facebookta profilinize giriniz ve boş bir yere sağa tıklayınız. Çıkan küçük sayfada “Sayfa Kaynağını Görüntüle” seçeneğine giriniz. Açılan karışık yazılı sayfada “CTRL+F” yapınız.
  2. Yaptığınız bu adımdan sonra sayfada sağ üstte küçük bir kutucuk görünecektir. Oraya “InitialChatFriendsList” yazınız. Daha sonra yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada “100000671315745” gibi sayılar çıkacaktır.
  3. Bu numaraları kopyalayıp “www.facebook.com/…” noktalı yere yapıştırınız. Bu sayede profilinize bakan kişiyi göreceksinizdir. Bunlar sizin profilinize sıklıkla bakan kişilerdir.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan