Google Duo Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Google Duo Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?
Google Duo Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Google’ın sunmuş olduğu yeniliklerden biri olan Google Duo Görüntülü Uygulama 3G ve 4G gibi görüntülü olarak karşı tarafla konuşmanızı sağlamaktadır. Diğer görüntülü konuşmalardan daha iyi bir performans ile görüşülebildiği savunulan uygulama benzerlerine göre çok daha iyi bir iletişim kurmanızda yardımcı olmaktadır. Karşı taraf telefonu açmasa dahi görüntünüz iletilmektedir.

Duo uygulamasının diğer farklı bir özelliği de sadece android işlemci telefonlarda değil aynı zamanda İOS İşlemci telefonlarda da uygulanabilir olmasıdır. Bu açıdan farklı işletim sistemlerinde kullanılır olması her türlü telefonlarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Google Duo Ara Yüzü Nasıldır?

Birçok işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanılan Google duo ara yüzü son derece sade olarak tasarlanmış olmaktadır. Kolaylıkla kullanılabilecek özellikte ara yüzüne sahip olmasıyla zorluk çekmeden işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda rehberdeki kişiler listelenmekte ve kiminle görüntülü olarak konuşmak istiyorsanız o kişinin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hızlı Erişim Kolaylığı Sunmaktadır

İşletim sistemlerinin yeni versiyonu olarak bilinen Google duo görüntülü uygulaması olarak sistemin en güzel özelliklerinden biri de hızlı erişim kolaylığı sunmasıdır. Farklı internet bağlantılarına geçişlerde dahi kopukluk yaşamadan sistemi uygulayabilir olmanız ve kısa süre içinde hem kolay şekilde hem de hızlı bir şekilde erişebilirlik özelliği ile uygulama Android işlemci ve İOS işlemci cep telefonları için ayrıcalıklı özelliklere sahip bir uygulamadır.

Google’nin en çılgın projelerinden olan Google Duo ile sizlerde sorunsuz bir şekilde görüntülü konuşmaya hazır olun, Google Duo uygulamasını Google Play marketleri üzerinden Android telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz, evet Google Duo ücretsizdir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan