Güneşin Kızları Peri Kimdir?

Güneşin Kızları Peri Kimdir?
Güneşin Kızları Peri Kimdir?

Güneşin Kızları Dizisi Peri

Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle izleyicileriyle buluşan dizide, dizi oyuncuları izleyiciler bir hayli merak edilmektedir. Sezonun ilk dizisi olan Güneşin Kızları ilk bölümünde yüksek reyting çıkışları yapmayı başarmıştır.

Sevilen dizinin başrollerinde ise önemli isimler yer almakta. Emre Kınay’ın başrolleri paylaştığı Funda İlhan dizide sevilen oyuncular arasında. İlk bölümünde beğenilen dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekildeydi; Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Hande Erçel, Burcu Özberk, İrem Helvacıoğlu ve Meltem Güneş yer almaktadır.

Sizler için hazırladığımız, Güneşin Kızları dizisi Peri, Miray Akay kimdir hakkında detaylı bilgiler yazımızda.

Güneşin Kızları Peri Kimdir ?

Dizinin küçük karakterini canlandıran başarılı yarışmacı Miray Akay 2001 doğumlu ve İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Yeni 14 yaşında oyunculuk hayatına başlayan küçük oyuncu Miray’ın Annesi Ukranya’lı babası ise Türk’tür.

Daha öncelerden reklam filimleri ile tanılan Miray, İlk dizi oyunculuğuna ise Kanal D’nin yeni dizisi Güneşin Kızları dizisi ile adım atmıştır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Gül - 23 Temmuz 2015 - 19:29

Güneşin Kızları dizisini çok seviyorum büyük bir hayranlıkla izlediğim bir dizi kanal d ye her gün dua ediyorum böyle bir diziyi sunduğu için. Peri’de çok başarılı bir oyuncu bence rolüne çok yakışıyor.