Güneşin Kızları Selin Kimdir?

Güneşin Kızları Selin Kimdir?
Güneşin Kızları Selin Kimdir?

Güneşin Kızları Selin

İlk bölümüyle izleyici tarafından beğenilen dizi olan Güneşin Kızları sezon başlangıcı yaptı ve her hafta izleyicilerinin karşısına çıkacak. Sizler için hazırladığımız yazımızda Güneşin Kızları selin Kimdir, Kaç yaşında, Nereli ve kaç boyunda ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacağız.

Dizinin konusu ise, İzmirli 3 kız çocuğu olan Güneş adında edebiyat öğretmeni ile yolları ayrılan İş adamı Haluk’un bir birilerine aşık olması ile başlamaktadır. Aşklarına karşı çıkan en büyük kızları buna engel olmak istemektedir.

Dizinin dikkat çeken yönü ise konusu ve başarılı oyuncu kadrosu olmakta.  Dizinin merak edilen oyuncusu olan Hande Reçel, dizide Selin karakteriyle ekranda sevenleriyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları Selin (Hande Erçel) Kimdir ?

Güzel ve başarısıyla tanılan Hande Erçel, 22 yaşında ve İzmir doğumludur. Dizi hayatına ilk olarak Show TV’de yayınlanan Çılgın Dershane ile ekranlara gelmişti. Dizide ise Meryem karakterini canlandırıyordu.

Okul hayatı büyük başarılarla geçen Güzel oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi ile Tasarım bölümünde mezun olmuştur. Güzel oyuncunun boyu 1,80 ve 55 kilo ağırlığındadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan