Hazal Kayanın Güzellik Sırları

Hazal Kayanın Güzellik Sırları
Hazal Kayanın Güzellik Sırları

Hazal kaya güzelliğinin sırrını açıkladı. Genç ve güzel oyuncu aşkı memnu dizisi ile tanınmaya başladı. Genç oyuncu daha genç yaşına göre sade ve güzel makyajı ile bütün kızların hayran odağı olmuştur.
Kendisini makyaja iten bazı sebepleri olan Hazal kaya daha küçük yaşta makyaja ruj sürerek başladığını söylemiştir.
Kendisi yoğun iş temposundan dolayı gözlerinin altının morardığı ve bunun içinde daha çok gözlerinin etrafına uygun düzenli ve etkili makyaj tekniklerini öğrendiğini açıkladı.
Gözlerine önem veren Hazal kaya gözlerine daha çok far uygulamaktadır. Kendisinin zaten güzel olan gözlerine uyguladığı farları daha çok sıcak renkleri kullandığını belirterek gözlerini daha çok güzelleştirmektedir.
Ruj tercihlerinde kırmızı ve sıcak renkler tercih eden Hazal günlük hayata ruj kullanmadığını da belirmektedir. Çünkü kendisi yaşının genç olmasından dolayı makyajını pek abartma maktadır. Kısacası sade ve genç görünüme sahip olunacak makyaj kullanma taraftarıdır.
Saçları genelde düz olan Hazal kaya saç rengi konusunda ise tek renkte kalmaya kararlıdır. Kendisi genelde atkuyruğu ve topuz yapmaktadır. Şu aralar dizi rolü için kut saç kesimini tercih etmiştir. Hazal kaya genelde parfümlere daha çok ilgi duymuştur kullandığı parfüm markası ise, Guerlain ıdylle ve burberry sport vazgeçemediği markadır.
Hazal kaya ruj seçiminde marka olarak Mac seçmektedir.
Kerastese olarak saçlarında kullanması saçlarına canlılık verdiğini dile getirmektedir.
Avene olarak da cildine uygulamakta olduğu bir maskedir.
Hazal kaya genç bir bayan olduğunu unutmayın siz bayanlar ve genç kızlar sizlerde doğal makyajdan yana olmalısınız ki emin olun en güzel olandır doğal güzellik.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan