“Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin” Hatası

“Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin” Hatası
“Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin” Hatası

Facebook’da, twitter’da, ınstagram’da veya diğer sosyal medya platformlarının hepsinde eğer gizlilik ihlali yaparsanız sorun yaşarsınız ve hesabınızın kapatılmış olduğunu görürsünüz. Birinin profil fotoğraflarını, videolarını alıp kopyalarsanız yani gerçek olmayan profiller açarsanız bu gibi sorunlarla karşılarsınız. Evet, bu konu hakkında sizlere bugün detaylı olarak bilgi vereceğim. İşte sizlere; ”Hesabınız koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır” sorunu hakkında detaylı olarak bilgi vermek isterim.

Facebook veya Instagram hiç farketmiyor. Diğer tüm sosyal medya platformlarının hepsinde bazı kurallar vardır. Bu kurallar eğer kullanıcı tarafından ihlal edilirse yani çiğnenirse yönetim bu kuralları uygulamak zorunda kalır. Eğer bu kurallar uygulanırsa kullanıcıya belirli müddetli bir ceza verilir. Bu ceza ile birlikte hesaba giriş yapılacağı an şu yazar; ”Hesabınız gizlilik kurallarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır.” Evet, bu yazı karşınıza çıkar ve hesabınıza girmenize engel olur. Bu sadece sosyal medya uygulamalarında olan bir şey değil. Günümüzde bir çok firmanın bu tarz kuralları vardır ve bunları ihlal ederseniz bu tür sorunlarla karşılaşırsınız.

Eğer bir siteye kayıt oluyorsanız ve hesabınız bulunuyorsa bu kuralların hepsine uymak zorundasınız. Aksi taktirde kullanıcılar sizlerden rahatsız olabilir. Bu da hesabınızın kapanmasına, sorunlar yaşamanıza neden olur. Daha dikkatli ve tedbirli bir şekilde davranarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Sitelere kayıt olmadan önce kuralları iyi bir şekilde okumanızda fayda var.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan