Instagram Ekran Görüntüsü Çekince Bildirim Olayı

Instagram Ekran Görüntüsü Çekince Bildirim Olayı
Instagram Ekran Görüntüsü Çekince Bildirim Olayı

Instagram uygulaması piyasaya çıktıktan sonra ilk defa son 2 ay içerisinde en çok kullanıma sahip oldu. Getirdiği yeni sürümündeki özelliklerden olan hikaye paylaşma özelliği ile herkesin gönlünü fetheden Instagram’da son dönemde tartışılmakta olan konulardan ekran görüntüsü çekince bildirim gider mi konusuna değinmek isterim. Yeni güncellemeler sonucunda Instagram uygulamasında bildirim gitme gibi bir durum söz konusu lakin bu yenilik tam olarak ne zaman gelecek, ne zaman aktif olacak bilinmemektedir. Yani şuan için Instagram uygulamasında ekran görüntüsü aldıktan sonra bildirim gitmiyor, bu durum şuan için böyle. İlerleyen zamanlarda gelmesi beklenen güncellemeler sonucunda Instagram’da ekran görüntüsü alınca bildirim gidebilir.

Instagram Ekran Görüntüsü Bildirimi

Instagram’a son zamanlarda yeni yeni güncellemeler geldi Snapchat uygulamasını andırırcasına anlık veya galerinizden fotoğraf seçip atmak gibi. Tabi güncellemeler çoğaldıkça kullanıcalar tarafından sorularda artar hale geldi. Ekran görüntüsünü alırsam karşı tarafa herhangi bir bildirim gider mi? diye buna benzer sorularla karşılaştık ki içiniz rahat olsun henüz bu güncellemelerde bu mevcut değildir, gelecek için bir şey diyemem ama sevdiğiniz beyin, sanaçtının, futbolcunun veya kendi  resimlerinizi yedeklemek içinde  gönül rahatlığıyla ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Güncelleme Ne Zaman Gelir?

Instagram uygulaması son zamanlarda sıkça güncelleme almaktadır lakin her güncellemede farklı bir özellik getirmekte olan Instagram uygulamasında ekran görüntüsü alınca bildirim gönderme özelliğini ne zaman aktif edeceği tam olarak belli değil. Bunun için, önemsediğiniz kişilerin profil resimlerini, paylaştıklarını ekran görüntüsü alırken başka bir samimi olduğunuz arkadaşınızın üzerinde deneme yapmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan