Instagram Giden Mesajı Silme

Instagram Giden Mesajı Silme
Instagram Giden Mesajı Silme

Instagram uygulamasında ilk mesaj gönderme özelliği aktif olduğu vakitlerde gelen kutusundaki mesajı sildiğimiz vakit karşı tarafın kutusundaki bizimle olan konuşmalar otomatik olarak siliniyordu. Daha sonrasında bu sorunu düzelten Instagram’da bizim mesajlarımızı sildiğimiz de karşı tarafın kutusunda halen bir yedek olarak duruyordu. Gelen 2016 yıllarında ki güncellemeler sonucunda Instagram uygulamasına giden mesajları silmek istiyorsanız sizler de artık çok şanslısınız gelen Instagram güncelleme sonrasında gelen özeliklerden biri giden mesajı silme olayıdır. Tekrar eski günlerdeki gibi giden mesajı silmek artık mümkün lakin siz kendi göndermiş olduğunuz mesajlar silebilirsiniz ve karşı tarafın yanıt vermemiş olması gerekmektedir. Instagram’da karşı taraf o mesajı okumadan mesajı iptal edebilir ve mesajı düzenleyip tekrardan karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Instagram’da mesajı iptal edebilmek için, o mesaja uzun basmanız yeterli olacaktır. Mesaja uzun bastıktan sonra Instagram’da giden mesajı kolaylıkla silebilir ve sizlerde giden mesajlarınız da “keşke şunu yazmasaydım” dediğiniz mesajları karşı taraf okumadna silip düzenleyip tekrardan gönderebilirsiniz.

Instagram’da Mesaj Gönderimi Nasıl İptal Edilir?

Instagram uygulamasında mesaj gönderiminizi iptal edebilmek için, giden mesaja uzun dokunmanız yeterli olacaktır mesaja uzun dokunduktan sonra karşınıza çıkacak olan mesaj seçeneklerinde mesajı iptal et seçeneğini kullanmanız durumunda mesajlarınız karşı taraftan silinmiş olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

denizz - 2 Mart 2017 - 16:41

merhaba ben bir resim attım atmamam gerekiyordu o kişi görmeden iptal ettim.. hesabına girdiğinde o resmi görmüş müdür