Instagram GT Ne Demek?

Instagram GT Ne Demek?
Instagram GT Ne Demek?

Instagram 2013 yılından itibaren sürekli gelişip herkesin ilgi odağı haline geldi ve şuan günümüzde en fazla kullanılan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Son zamanlarda fark etmişsinizdir ki bazı kişiler tamamen ilgisiz gönderilerin altında GT ifadesini kullanmaktadır, bunun için GT ifadesinin Instagram’a yeni katılan kişilerin merak edebileceğini düşündük ve Instagram’da GT’nin ne anlama geldiğini açıkladık. GT başta İnstagram olmak üzere birçok sosyal medyada kullanılmakta olan ifadeler arasındadır. GT, “Geri Takip” anlamına gelir. Karşılıklı olarak birbirlerini takip etmek amacıyla yazılan GT; ben sizi takip edeyim siz de beni takip edin, demenin kısa kelimesidir. GT geri takibin baş harflerinden oluşur.

GT Neden Yazılır?

Instagram gibi sosyal medyada popüler ve etkileşim içinde olmak için belli sayıda takipçi sayısına ulaşılması gerektiği düşünülüyor. Bu kişiler ünlü biri olmadığı için takipçi kazanmak için başka bir yola başvuruyor. GT yani takibe takip sistemi bu yollardan en çok kullanılanıdır. Bu kişiler popüler sayfalarının yorumlarına veya ünlü, tanınmış kişilerin yorumlarına GT yazarak takipçi sayısını arttırmayı amaçlarlar. Instagram’da en temiz şekilde takipçi kazanmak istiyorsanız sizlerde popüler olan hesapların altına GT yazarak sizleri başka kişiler tarafından takip edilmenizi sağlayabilirsiniz. Instagram uygulamasında sizlerde takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız, GT ifadesini kullanmanız yeterli olacaktır.

GT İfadesini En Çok Nerede Kullanırsam Çok Takipçi Gelir?

GT ifadesinin anlamını üst kısımda açıklamıştık, GT geri takip anlamını taşımaktadır. Kısaca sizleri takip edenleri sizlerde geri takip edeceğinizi özetleyen bir ifadedir. GT ifadesi şuan Instagram’da en fazla Semih Varol’un hesabında kullanılmaktadır. Sizlerde Instagram’da doğal ve gerçek takipçi kasmak istiyorsanız Semih Varol’un Instagram hesabına giderek herhangi bir fotoğrafın altına GT ifadesini yazmanız durumunda size birden fazla takipçi isteği gelecektir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

ismail - 15 Temmuz 2019 - 00:14

iyimiş😉

B.O - 4 Mart 2020 - 11:53

çok iyi değil sadece telefonum da GT E2250 yazıyodu okadar