Instagram ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Instagram ile İletişime Nasıl Geçebilirim?
Instagram ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Instagram uygulaması her gün daha fazla gelişiyor ve geliştirmiş olduğu hizmetlerden biride müşteri hizmetleri destek sistemidir. Sizlerde Instagram ile iletişime geçmek istiyorsanız instagram.com adresinde bulunan formları kullanarak derdinizi Instagram’a anlatarak sizlere geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz. 2016 yılında sürekli gelişen uygulamalardan olan ve en son yapmış olduğu güncellemeler sonucunda bir çok Android ve İOS kullanıcıların dikkatini çeken Instagram ile iletişime nasıl geçebilirim?

Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapabilirim?

Instagram hesabınız çalındıktan sonra Instagram ile iletişime geçerek çalınan hesabınızı geri alabilirsiniz, eğer ki çalınan hesap sizin ise %100 olarak geri alabilirsiniz. Instagram ile iletişime geçmenin en kolay yolu geri bildirim göndermektir. Sizler de çalınan Instagram hesabınız için geri bildirim gönderin.

Instagram ile İletişime Geçin

  1. Başkasının Eline Geçen Bir Hesabı Bildirin adresine gidin. Burada ki formu açınız ve ardından aşağıdaki adımları takip edin.
  2. Benim Hesabım işaretleyiniz.
  3. Instagram hesabınızda belirtilen e-posta hesabına giriş yapabiliyor musunuz? sorusuna Hayır olarak işaretleyin.
  4. Size ulaşabilecekleri bir e-posta adresini girin.
  5. Çalındıktan sonra yani şuan kullanılan kullanıcı adını girin.
  6. (Buraya Dikkat) Instagram’a kayıt olurken kullanmış olduğunuz ilk E-Posta Adresini girin.
  7. Diğer seçenekleri kendinize göre doldurun ve daha sonrasında Instagram ile geçmiş olacaksınız.

Instagram ile iletişime geçmeniz durumunda kısa sürede sizinle tekrardan iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Instagram uygulamasında bulunan bir diğer iletişime geçme yöntemi ise reklam vermedir.

Instagram Nasıl Reklam Verilir?

Instagram’a reklam vermek için ilk olarak daha önceden Facebook hesabınızdan Facebook’a reklam vermiş olmalısınız yani Facebook hesabınızın reklam özelliğinin aktif olması gerekmektedir. Sizlerde Instagram’da reklam vermek istiyorsanız Facebook üzerinden Instagram’da reklam verebilirsiniz. Reklam verirken sadece Instagram’da göster seçeneğini belirleyerek Instagram’da reklam verebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Emirhan Eser - 25 Eylül 2019 - 17:26

100
Takipçi isterim