Instagram’da Birinin Beğenisi Nasıl Kaldırırım ?

Instagram’da Birinin Beğenisi Nasıl Kaldırırım ?
Instagram’da Birinin Beğenisi Nasıl Kaldırırım ?

Instagram günümüzde popüler olarak kullanılan ve her mecrada adını duyduğumuz güzel ve ünlü bir sosyal medya platformlarından bir tanesi.  Instagram güzel bir ortam fakat günümüzde halen bir çok insan bu ortamın nasıl kullanılacağı aynı zamanda ipuçlarını bilmiyor. Bugün bizler sizlere; ”Instagram’da birinin beğenisi nasıl kaldırılır?” bu  konu hakkında açıklama yapacağız.

Instagram’da birisini beğendiğiniz zaman direkmen kullanıcıya bilgi gider. ”xx kullanıcısı sizin profil fotoğrafınızı beğendi.” Gibisinden. Bu durum belki sizi rahatsız edebilir. Eğer verdiğiniz beğeniyi geri almak yani çekmek istiyorsanız fotoğrafın üzerine gelip aşağıda yer alan kalp tuşuna bir kere basmanız yeterli olacaktır. Eğer fotoğrafa tekrardan 2 kere basarsanız yine aynı şekilde kullanıcıya bildirim gidecektir ve beğenmiş olacaksınızdır. Kullanıcının tüm beğenilerini kaldırmak istiyorsanız bunun bir çaresi yok. Fakat bazı paneller aracılığıyla bu mümkün olabiliyor. Bu panel olayı ise tehlike olan ve profilinizi kapattırabilecek olan bir uygulama. Denemenizi tavsiye etmeyiz.

Yukarıda anlatıldığı gibi profillerden eğer beğeni yaptıysanız fotoğrafların üzerine tıklayarak yani kalplerin üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde beğeninizi geri çekebilirsiniz. Aynı zamanda beğeniyi geri çektiğiniz için karşı profile hiç bir şekilde bildirim gitmeyecektir. Instagram’da birinin beğenisini kaldırmanın yani toplu olarak beğeni kaldırmanın hiç bir yolu yoktur. Panel aracılığıyla yapılabilir fakat bu da fazlasıyla insanların profilini tehlikeye atan, kapanmalara neden olan bir yoldur.

Instagram’da bir kişinin beğenmiş olduğu bir gönderide ki ismini silmeniz maalesef ki mümkün değildir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan