Instagram’da Telefon Numarası Ne İşe Yarar?

Instagram’da Telefon Numarası Ne İşe Yarar?
Instagram’da Telefon Numarası Ne İşe Yarar?

Instagram kullanıcıların son zamanlarda şikâyette bulundukları durumlar hesabımın güvenliğini nasıl sağlayabilirim nasıl daha güvenli bir ortam oluşturabilirim hepsinin cevabı aşağıda verilmektedir.

Instagram uygulamasına girmiş olduğumuz telefon numarası bizim hesabımızın güveliği için çok önemlidir. Hesabınızın güvenliğini ikiye değil ona katlamayı sağlar nasıl mı? hesabınız sizin haberiniz olmadan başka birileri tarafından ele geçirildi şifreyi değiştirdiği takdirde size mesaj gelecektir ve siz haberdar olup hızlı bir şekilde hesabınızı güvene alacaksınız. Şifrenizi unuttuğunuz zaman şifremi unuttum deyip telefon numaranıza SMS mesajı gönderip yeni şifrenizi girebilirsiniz. Telefon numarası sadece hesabınızın güvenliği içindir başka birileri sizin telefon numarasını görme gibi bir yetkisi asla yoktur içinizde şüphe oluşmasın. Instagram hesabınızı daha da güvene nasıl alırım diyorsanız diğer yolu mail adresinizi girmek olacaktır. Mailinizi girdikten sonra daha güvenli bir hesabınız olacaktır. Hesabının güvenli olmasını istiyorsan telefon numaranı hemen şimdi ekleyebilirsin.

Ayrıca Instagram uygulamasına eklemiş olduğunuz telefon numaranız herhangi bir başka kişinin eline geçmesi imkansızdır yani telefon numaranızı sadece siz ve Instagram yöneticileri bilmektedir. Herhangi bir başka kimse bilemez ve ulaşamaz. Telefon numaranız sadece güvenlik için kullanılmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan