Instagram’da Videomu Kimler İzlemiş?

Instagram’da Videomu Kimler İzlemiş?
Instagram’da Videomu Kimler İzlemiş?

Sevdikleriniz ile çekiğiniz videoları Instagram üzerinden paylaşma imkanını instagram yöneticileri tarafından Instagram kullanıcılarına sunulmuştur. Bu sayede birçok kişi arkadaşlarına, ailesine, yakın dostlarına paylaşımını göstererek onlarla mutlu anlarını paylaşabiliyor. Sadece tanıdığınız kişiler ile kalmayıp sizi takip eden birçok kişi paylaşımda bulunduğunuz videoyu görebilme şansına sahip. Paylaşılan videoyu kimlerin izlediğini görmek bazı kişilerin merak konusu olabiliyor. İnstagram videomu kimler izledi görmek için şu işlemi yapmak yeterlidir. İnstagram üzerinden kendi profil sayfasına girip paylaşılan videonun üzerine tıkladıktan sonra videonun altından bulunan görüntüleme seçeneğinin üzerine tıklanılması gerekmektedir. Bu işlemi tamamlayıp görüntüledikten sonra eğer profiliniz tüm instagram kullanıcılarına açık ise sizi takip eden ya da etmeyen hangi kullanıcı var ise, kimlerin paylaştığınız videoyu izlediğini görmek istiyorsanız oradan ulaşmanız, görmeniz mümkündür.

Ayrıca Instagram uygulamasında bir video paylaştıktan sonra videonun izlenme sayısı gözükürken izlenme sayısına dokunduktan sonra bu videoyu kimlerin beğendiği rahatlıkla görebilirsiniz. Instagram’da videoyu izleyenleri görmek için buradaki beğeni sayısına dokunarak izleyenlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Instagram uygulaması sürekli olarak kendi alt yapısını ve arayüz çalışmalarını geliştirmektedir. Sizlerde Instagram uygulamasında karşılaşmış olduğunuz hataları veya gelmesini istemiş olduğunuz özellikleri geri bildirimde bulunarak kısa süre içerisinde Instagram’ın gelişmesinde büyük rol oynayabilirsiniz.

Son olarak ek bir bilgi daha eklemek isterim, Instagram’da bir kişi aynı videoyu defalarca izler ise yine izlenme sayısı aynı olarak kalacaktır. Yani bir kişi o videoyu 3-4 kere oynatsa bile ve hatta defalarca izlese bile görüntüleme sayısı sadece 1 olarak kabul edilmektedir. Bu kuralları göz önünde bulundurarak Instagram’da videonuzu kimlerin izleyip izlemediği konusunda bazı detaylara ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan